Podcast moderují bývalý reprezentant Tomáš Ujfaluši a specialista na sportovní marketing Michael Marek. 

Hosty první epizody byli hlavní trenér českého národního týmu Ivan Hašek a kapitán Tomáš Souček, který má z aktuálního kádru nejvíce startů v reprezentačním dresu. 

Tomáš Ujfaluši během své profesionální kariéry nasbíral 78 startů za národní mužstvo, ve kterých dal dvě branky. Na svém kontě má také deset žlutých a jednu červenou kartu.

V dresu jednadvacítky získal na evropském šampionátu v roce 2000 stříbrné medaile. O čtyři roky později byl s týmem třetí na evropském šampionátu v Portugalsku. Na klubové úrovni hrál v zahraničí za Hamburg, Fiorentinu, Atlético Madrid či Galatasaray. V roce 2010 vyhrál s Atléticem Evropskou ligu v premiérovém ročníku soutěže pod novým názvem. 

Ivan Hašek se stal trenérem národního týmu na začátku tohoto kalendářního roku, kdy byl do funkce jmenován Výkonným výborem FAČR. Společně se svými kolegy z nově se tvořícího realizačního týmu se okamžitě vrhli do příprav na březnové přípravné zápasy v Norsku a s Arménií, ale také na nadcházející EURO 2024, které pořádá Německo. 

Hlavním partnerem podcastu je Premium partner české fotbalové reprezentace, společnost TCL. Podcast V REPRE také najdete ve všech hlavních podcastových aplikacích.