1) Poslední vstupenky. V síti Ticketportal jsou k dispozici poslední stovky vstupenek. Nejlevnější lístky stojí 590 korun, děti mají padesátiprocentní slevu. Pokud se vstupenky nevyprodají, budou od 16 hodin v prodeji také na pokladnách na stadionu u vstupu číslo čtyři. Podrobnosti.

Upozorňujeme fanoušky na množící se podvody, a proto varujeme před nákupem lístků neoficiálními cestami. Může se jednat o falzifikáty nebo několikrát předprodané vstupenky. Nakupujícím proto hrozí, že se na stadion nedostanou.

2) Vezmi dědu na fotbal. Fanoušci nad 63 let mohou navštívit zápas proti Albánii zdarma. FAČR se rozhodla připojit k projektu Vezmi dědu na fotbal, který před rokem spustila Slavia coby iniciativu profesora Jana Pirka. Lístek si tito fanoušci mohou vyzvednout přímo na pokladně u vchodu číslo čtyři po prokázání osobním dokladem. Podrobnosti.

3) Přijďte včas. Zápas začne ve 20:45. Prosíme fanoušky, aby k Fortuna Areně (domácí stadion SK Slavia Praha) dorazili s dostatečným časovým předstihem. A to nejenom ke stadionu, kde budou ve Fortuna Fanparku (otevřená 16:00 – 19:45) probíhat doprovodné akce (Podrobnosti), ale i na svá místa. Všichni diváci musí projít zevrubnou bezpečnostní prohlídkou.

Více k tématu

Reprezentace proto připravila program také přímo na stadionu, a to v rámci TCL Fanpárty. Na tribuně bude DJ stage a fanoušci mohou také podpořit tým už během rozcvičky, která začne přibližně hodinu před výkopem. Připravená je také nová poločasová soutěž.

4) Dětská vstupenka pouze pro děti. V předprodeji bylo možné pořídit dětské vstupenky za zvýhodněné ceny. Pokud by na tyto lístky chtěl zápas navštívit dospělý fanoušek, může si rozdíl v ceně dokoupit na pokladně u vstupu číslo čtyři, a získat tak běžnou vstupenku.

4) Využijte městskou hromadnou dopravu. Fortuna Arena stojí v husté městské zástavbě a při exponovaných zápasech v okolí stadionu kulminuje už tak vysoká hustota dopravy. Problémem bývá i nedostatek parkovacích míst. Prosíme proto diváky, aby před zápasem využili městskou hromadnou dopravu a auta odstavili na vzdálenějších parkovištích. Zvýší to komfort všech při cestě na stadion i po skončení zápasu. Doporučujeme přijet metrem do stanic Želivského nebo Strašnická a dojít do Edenu pěšky, případně využít vlakovou dopravu do zastávky Praha-Eden.

5) Platba u stánků s občerstvením. Zápas se hraje na domácím stadionu SK Slavia Praha, která v některých stáncích s občerstvením zavedla platbu pouze platební kartou. Každý stánek je označený, zda přijímá hotovost, nebo pouze bezhotovostní platby.

6) Nebezpečné předměty nechte doma. U vstupu na stadion budou probíhat zevrubné bezpečnostní prohlídky. Prosíme návštěvníky, aby respektovali návštěvní řád Fortuna Areny. Je zakázáno vnášet na stadion předměty, kterými by mohla být jakkoliv ohrožena bezpečnost. Zejména se jedná o zbraně, větší batohy nebo tašky, pyrotechniku, láhve nebo plechovky, laserová ukazovátka, profesionální fotoaparáty a podobně.

6) Respektujte pokyny pořadatelů. Prosíme diváky, aby respektovali pokyny pořadatelů, a to ve Fortuna Fanparku i přímo na stadionu, abychom si společně mohli užít výjimečný fotbalový zápas.