Prodej probíhá ve dvou vlnách:

  • Ve středu 24. dubna od 14:00 přednostně pro permanentkáře FC Hradec Králové. Při nákupu v síti Ticketportal zadají ID své permanentky. Každý permanentkář může nakoupit jednu vstupenku.
  • V pátek 26. dubna ve 14:00 pro širokou veřejnost.

Vstupenky se v síti Ticketportal prodávají ve třech cenových kategoriích za 590, 790 a 990 korun. Děti do 150 centimetrů mají padesátiprocentní slevu.

Vozíčkáři mohou objednávat vstupenky na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz. Tyto lístky stojí 190 korun a zahrnují i doprovod.

Pro aktivní fanoušky je vyhrazený sektor G.

Reprezentační „A“ tým se na novém stadionu v Hradci Králové pro 9300 diváků představí vůbec poprvé.

„Po rekordních návštěvách v Hradci Králové na ženskou reprezentaci a mužskou jednadvacítku nastal čas, abychom do Hradce Králové přivedli také náš reprezentační „A“ tým mužů. Je to poslední příležitost vidět v domácím prostředí náš národní tým před mistrovstvím Evropy a nepochybuji, že v Malšovické aréně bude vládnout skvělá atmosféra jako při předchozích zápasech našich týmů,“ řekl předseda FAČR Petr Fousek.

„Jde o náš poslední přípravný zápas před odjezdem do Německa. Severní Makedonie má dobrý tým, což ukázala také v předchozích zápasech své těžké kvalifikace proti Anglii, Itálii či Ukrajině. Půjde o kvalitní prověrku a těšíme se na pravé domácí prostředí,“ řekl trenér Ivan Hašek.

Reprezentace se před Eurem oficiálně sejde v neděli 2. června a ihned odcestuje na přípravný kemp do Rakouska. V rámci soustředění odehraje 7. června zápas proti Maltě. Po odehrání druhého přípravného utkání proti Severní Makedonii v Hradci Králové dostanou hráči dvoudenní volno a ve čtvrtek 13. června odcestují do dějiště šampionátu.

Na mistrovství Evropy narazí Česko v základní skupině na Portugalsko (18. června v Lipsku), Gruzii (22. června v Hamburku) a Turecko (26. června v Hamburku). Do vyřazovací části postoupí dva nejlepší týmy z každé skupiny a čtyři nejlepší mužstva na třetích místech.