České mládežnické reprezentační týmy čekají v druhé polovině roku zajímavé akce. Reprezentace do devatenácti a sedmnácti let zahájí kvalifikace o EURO. Devatenáctka bude dokonce první fázi kvalifikace hrát v domácím prostředí.

Hrát se bude také celá řada přípravných zápasů a na programu jsou například i tradiční akce jako jsou Turnaj Václava Ježka (Česko do 18 let), v červenci proběhl také Memoriál Františka Harašty, na kterém reprezentace do 16 let tradičně hrála proti o rok starším soupeřům.


Reprezentace do 20 let

Hlavní trenér: Pavel Šustr
Asistenti trenéra: Jiří Vágner a Petr Papoušek
Trenér brankařů: Martin Shejbal
Kompletní složení realizačního týmu ZDE.

Národní tým do dvaceti let povede v nadcházející sezoně Pavel Šustr, který již v loňském ročníku dělal u stejného týmu asistenta Aleši Křečkovi.

Tým na podzim bude hrát sérii přípravných zápasů. V domácím prostředí se představí v září proti Itálii a v listopadu proti Polsku. Venku bude hrát s Rumunskem, Norskem a Německem.


Reprezentace do 19 let

Hlavní trenér: David Holoubek
Asistent trenéra: Tomáš Janotka
Trenér brankařů: Otakar Novák
Kompletní složení realizačního týmu ZDE.

Nejdůležitější akci podzimu odehrají fotbalisté reprezentace do devatenácti let v říjnu, kdy v domácím prostředí v Česku nastoupí do první fáze kvalifikace o mistrovství Evropy. Soupeřem jim budou týmy San Marina, Finska a Rumunska.

Během podzimu reprezentace absolvuje také herní soustředění a zápasy se Skotskem (9. září) a Belgií (12. září).


Reprezentace do 18 let

Hlavní trenér: Aleš Křeček
Asistenti trenéra: Ondřej Šiml a Jan Jelínek
Trenér brankařů: Jiří Lindr
Kompletní složení realizačního týmu ZDE.

Kategorii do osmnácti let povede Aleš Křeček, který v loňské sezoně vedl tým do dvaceti let.

Reprezentace do osmnácti let nehraje kvalifikační zápasy, přesto ji na podzim čeká jedna důležitá akce. V úvodu září bude tým hrát tradiční a prestižní Turnaj Václava Ježka. Letos se bude hrát v Královehradeckém kraji. Svěřence Aleše Křečka čeká také srpnové soustředění a poté v říjnu zápasy se Švédskem a Polskem.


Reprezentace do 17 let

Hlavní trenér: Jiří Žilák
Asistenti trenéra: Jan Krajčovič a Filip Toncar
Trenér brankařů: Petr Kostelník
Kompletní složení realizačního týmu ZDE.

Fotbalisté reprezentace do sedmnácti let zahájili sezónu pod vedením trenéra Jiřího Žiláka v srpnu, kdy v Mostě odehráli dva přípravné zápasy proti Rumunsku (3:2 & 3:1). V září pak absolvují herní kemp v Německu, kde je také čekají dvě přípravná utkání. V rámci říjnového srazu jsou v plánu také zápasy v Estonsku.

Vše bude směřovat k listopadu, kdy je na programu první fáze kvalifikace o mistrovství Evropy. Na turnaji v Portugalsku se Češi střetnou s domácím výběrem, Černou Horou a Albánií.


Reprezentace do 16 let

Hlavní trenér: Pavel Drsek
Asistenti trenéra: Tomáš Kulvajt a Radek Slončík
Trenér brankařů: Vojtěch Mareček
Kompletní složení realizačního týmu ZDE.

Novou tváří mezi reprezentačními trenéry je Pavel Drsek, který se v nadcházející sezoně ujal vedení týmu do šestnácti let. Asistenty mu budou dělat Tomáš Kulvajt a Radek Slončík.

Reprezentace do šestnácti let v závěru července absolvovala tradiční Memoriál Františka Harašty, který se každoročně hraje na jihu Moravy. Do konce roku pak absolvuje tým ještě jedno herní soustředění a poté přípravný dvojzápas proti Slovensku (3. a 5. října).


Reprezentace do 15 let

Hlavní trenér: Karel Havlíček
Asistenti trenéra: Robert Blaško, Josef Vlček
Trenér brankařů: Petr Kouba
Kompletní složení realizačního týmu ZDE.

Specifickou reprezentaci do patnácti let povede stejně jako v předešlých letech Karel Havlíček. Jeho cílem bude opět především hledat a testovat mladé fotbalisty, kteří budou v dalších letech oblékat reprezentační dres.

Během podzimu čekají na reprezentaci do patnácti let kempy v Teplicích, Třinci, Českých Budějovicích a Náchodě, na konci listopadu pak dva zápasy proti Maďarsku.