Reprezentace do 20 let v tomto kalendářním roce zatím odehrála čtyři zápasy. V březnu vyhrála o gól v Polsku 1:0, následně v Opavě zdolala Portugalce 3:0. 

V září se hráči ročníku narození 2003 a 2004 nejprve vyrazili do Rumunska, kde prohráli 0:2, aby o pár dní později v Táboře přivítali Itálii. S tou svěřenci trenéra Šustra prohráli 0:1. 

„Náš zápas proti Itálii se hodně podobal tomu, který jsme odehráli před pár dny v Rumunsku. Snažíme se hrát fotbal, soupeř není rozhodně lepší, my ho k ničemu nepouštíme, ale patrně nám schází trochu více klidu v zakončení. Jsem přesvědčený o tom, že máme dobré hráče, ale zatím se nám nedaří v závěrečné třetině hřiště zužitkovat ty dobré akce, který si dokážeme vytvořit. My jsme své šance nevyužili a naopak soupeř skóroval díky jedné povedené a navíc tečované střele,“ říkal po zářijovém utkání trenér reprezentační dvacítky Pavel Šustr.

V říjnu "dvacítka" odehraje obě utkání v zahraničí. Nejprve 12. října od 18:00 v Sarpsborgu proti Norsku, následně 16. října od 18:00 ve Frankfurtu nad Mohanem proti Německu. V listopadu tato reprezentace odehraje ještě v Pardubicích utkání s Polskem.


Nominace reprezentace do 20 let na říjnové zápasy