Nominace reprezentace do 19 let pro soustředění ve španělském Salou

Poznámky

ZAHÁJENÍ SRAZU je V pondělí 7. 11. 2016 v 11:30 hodin v TC AC Sparta Praha (Strahov)
UKONČENÍ SRAZU je V pondělí 14. 11. 2016 v 18:30 hodin v TC AC Sparta Praha (Strahov)

Zápasy

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Jan Plachý 18 let FK Teplice 1 0
Nicolas Šmíd 18 let FK Pardubice 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Denis Granečný 18 let FC Baník Ostrava 5 0
Matěj Chaluš 18 let 1. FK Příbram 4 0
Martin Rychnovský 18 let FC Viktoria Plzeň 2 0
Daniel Souček 18 let SK Slavia Praha 0 0
Pavel Tkáč 18 let 1. FC Slovácko 5 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Pavel Bucha 18 let SK Slavia Praha 0 0
Ondřej Chvěja 18 let FC Baník Ostrava 5 1
Dominik Janošek 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Alex Král 18 let SK Slavia Praha 5 0
Daniel Krejdl 18 let SK Slavia Praha 2 1
Jakub Rezek 18 let 1. FC Slovácko 0 0
Michal Sadílek 17 let PSV Eindhoven 4 1
Emil Tischler 18 let 1. FC Slovácko 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Roman Kašiar 18 let SV Stuttgarter Kickers 0 0
Ondřej Šašinka 18 let FC Baník Ostrava 6 3
Daniel Turyna 18 let FK Senica 3 2

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Jiří Ciupa 18 let MFK Karviná 0 0
Martin Jedlička 18 let 1. FK Příbram 3 0
Filip Truksa 18 let FK Mladá Boleslav 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Prokop Fárek 18 let FC Baník Ostrava 1 0
Dominik Hašek 18 let FC Hradec Králové 2 0
Roman Holeš 18 let FC Hradec Králové 0 0
Martin Nečas 18 let FC Fastav Zlín 0 0
Marek Richter 18 let FK Teplice 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Martin Antl 18 let SK Sigma Olomouc 0 0
Tomáš Freit 18 let FC Baník Ostrava 0 0
Michal Hlavatý 18 let FC Viktoria Plzeň 2 0
Jakub Kopřiva 18 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Ondřej Lingr 18 let FC Baník Ostrava 5 1
Jiří Miker 18 let FC Hradec Králové 1 0
Antonín Vaníček 18 let Bohemians Praha 1905 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Dominik Smékal 18 let FC Baník Ostrava 3 0
Mario Telnar 18 let SK Slavia Praha 0 0

Realizační tým

Jméno Funkce
Anton Mišovec
Jan Suchopárek Trenér
Michal Horňák Asistent trenéra
Filip Toncar Trenér gólmanů
Antonín Čepek Kondiční trenér
Jméno Funkce
Petr Malý Technický vedoucí
Radek Bejbl Patron
František Fornůsek Lékař
Tomáš Skrbek Masér