Nominace U18 na Mezinárodní turnaj Slovakia Cup 2018

Poznámky

ZAHÁJENÍ SRAZU je pro účastníky z Čech je ve středu 2.5. v 9:00 hod. v sídle FAČR – Atletická 2474/8, Praha 6, pro účastníky z Moravy je ve středu 2.5. ve 12:30 v Pensionu Lapač - Uherský Brod.
UKONČENÍ SRAZU je je v pátek 11.5. okolo 23:30 v sídle FAČR – Atletická 2474/8, Praha 6.

Zápasy

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Jan Vyklický 17 let SFC Opava 0 0
Adam Zadražil 17 let FC MAS Táborsko 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Jan Beňa 17 let SK Sigma Olomouc 0 0
Daniel Finěk 17 let FC Hradec Králové 0 0
David Heidenreich 17 let Atalanta Bergamo 0 0
Lukáš Hušek 17 let FC Leicester City 0 0
Tomáš Chyla 17 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Václav Míka 17 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Martin Papež 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
David Zima 17 let SK Sigma Olomouc 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Michael Hönig 18 let SK Slavia Praha 0 0
Filip Kaloč 18 let FC Baník Ostrava 0 0
Michal Kohút 17 let 1. FC Slovácko 0 0
David Macháček 17 let SK Slavia Praha 0 0
Tomáš Ostrák 18 let 1. FC Köln 0 0
Martin Sedlák 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Dominik Šimáček 18 let AC Sparta Praha 0 0
Ondřej Štursa 17 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Matěj Valenta 18 let SK Slavia Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Tomáš Čvančara 17 let FK Jablonec 0 0
Tomáš Kepl 18 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Vasil Kušej 17 let Dynamo Drážďany 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Lumír Číž 17 let FC Fastav Zlín 0 0
Richard Mařík 17 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Šimon Pecháček 18 let AC Sparta Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Libor Drozda 17 let SK Slavia Praha 0 0
Daniel Fišl 17 let FK Olympia Praha 0 0
Daniel Horák 17 let FC Hradec Králové 0 0
Jan Knapík 17 let FK Teplice 0 0
Zbyněk Konopásek 18 let AC Sparta Praha 0 0
Marek Šíma 17 let 1. FK Příbram 0 0
David Šnajdr 18 let AC Sparta Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Adam Alexandr 17 let AC Sparta Praha 0 0
Miroslav Leskovjan 18 let 1. FC Slovácko 0 0
Matěj Majka 18 let AC Sparta Praha 0 0
Ondřej Pachlopník 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Jakub Selnar 18 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Patrik Slaměna 17 let FC Fastav Zlín 0 0
Tomáš Solil 18 let FK Pardubice 0 0
Pavel Šulc 17 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Tomáš Zlatohlávek 17 let SK Sigma Olomouc 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Michael Azilion 18 let SK Slavia Praha 0 0
David Píchal 17 let 1. SK Prostějov 0 0
Adam Provazník 17 let FK Mladá Boleslav 0 0
Vojtěch Šilhan 18 let FK Teplice 0 0
Martin Šplíchal 17 let SK Dynamo České Budějovice 0 0

Realizační tým

Jméno Funkce
Jan Suchopárek Trenér
Michal Horňák Asistent trenéra
Petr Kouba Trenér gólmanů
Michal Hrubý Kondiční trenér
Petr Malý Technický vedoucí
Jméno Funkce
Ondřej Janda Videoanalytik
František Fornůsek Lékař
Tomáš Skrbek Fyzioterapeut
Marek Kalivoda Člen