Nominace U15 na mezinárodní turnaj Albir Cup

Poznámky

ZAHÁJENÍ SRAZU je je v sobotu 1. 12. ve 13:00 hod. v sídle FAČR - Atletická 2474/8, Praha 6.
UKONČENÍ SRAZU je je v pondělí 10. 12. okolo 20:00 hod. po příletu - ukončení FAČR.

Zápasy

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Oliver Polanský 14 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Jiří Vlček 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Filip Janečka 14 let 1.FC Slovácko 0 0
Matyáš Jedlička 14 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Ondřej Kukučka 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Daniel Macej 14 let FC Baník Ostrava 0 0
David Novák 14 let SK Slavia Praha 0 0
František Rott 14 let AC Sparta Praha 0 0
Martin Staroščák 14 let AC Sparta Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Mikeš Cahel 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
Samuel Grygar 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Štěpán Machů 14 let FK Pardubice 0 0
Lukáš Mašek 14 let FK Mladá Boleslav 0 0
Enes Osmani 14 let AC Sparta Praha 0 0
Daniel Samek 14 let SK Slavia Praha 0 0
Marek Smejkal 14 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Adam Zapletal 14 let 1.FC Slovácko 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
David Jurčenko 14 let FC Hradec Králové 0 0
Daniel Šmiga 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Radim Šudák 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Jiří Tesař 14 let AC Sparta Praha 0 0
Patrik Život 14 let FK Teplice 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Samuel Bím 14 let FK Ústí nad Labem 0 0
Radek Charvát 14 let Junior Chomutov 0 0
Lukáš Macháček 14 let 1.FC Slovácko 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
David Beránek 14 let SK Slavia Praha 0 0
Matyáš Hanč 14 let FK Pardubice 0 0
Denis Kaulfus 14 let FK Mladá Boleslav 0 0
Daniel Michl 14 let AC Sparta Praha 0 0
Ondřej Sedláček 14 let FK Pardubice 0 0
Tomáš Vach 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Štěpán Veselý 14 let FC Hradec Králové 0 0
Vojtěch Veselý 14 let SK Skladno 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Lukáš Ambros 14 let SK Slavia Praha 0 0
Daniel Frébort 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Filip Hlucháň 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Ondřej Lilling 14 let Bohemians Praha 1905 0 0
Vítek Phan 14 let FK Jablonec 0 0
Adam Ševínský 14 let AC Sparta Praha 0 0
Matěj Šín 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Josef Štercl 14 let FK Teplice 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Lukáš Levčík 14 let FC Hlučín 0 0
Patrik Michl 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
David Pospíšil 14 let FC Hradec Králové 0 0
Tadeáš Vachoušek 14 let FK Teplice 0 0
Samuel Zoicas 14 let MFK Chrudim 0 0
Patrik Žourek 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0

Realizační tým

Jméno Funkce
Václav Mrázek Trenér
Antonín Barák Asistent trenéra
Tomáš Heidenreich Asistent trenéra
Martin Kotůlek Asistent trenéra
Petr Kouba Trenér gólmanů
Miroslav Štichauer Asistent trenéra
Jméno Funkce
Roman Šimek Technický vedoucí
Karel Poborský Patron
František Jedlička Lékař
Jan Mucha Fyzioterapeut