Nominace U19 na přípravná utkání se Švýcarskem a Belgií

Poznámky

ZAHÁJENÍ SRAZU je je v neděli 1. září 2019 v 11:00 v sídle FAČR
UKONČENÍ SRAZU je je v úterý 10. září 2019 v cca 22:30 po příletu do Prahy v sídle FAČR

Zápasy

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Jakub Markovič 18 let SK Slavia Praha 1 0
Jakub Trefil 18 let SK Sigma Olomouc 1 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Martin Cedidla 17 let FC Fastav Zlín 2 0
Šimon Gabriel 18 let FC Viktoria Plzeň 2 0
Michal Hošek 18 let SK Slavia Praha 2 0
Daniel Kosek 18 let SK Slavia Praha 2 1
Michal Szewieczek 18 let AC Sparta Praha 0 0
Tomáš Vlček 18 let FK Ústí nad Labem 1 0
Karel Žilák 18 let FC Viktoria Plzeň 1 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Lukáš Červ 18 let SK Slavia Praha 2 0
Adam Karabec 16 let AC Sparta Praha 2 0
Nicolas Penner 18 let Juventus Turín 0 0
Petr Pudhorocký 18 let AC Sparta Praha 2 0
Jan Žambůrek 18 let FC Brentford 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Lukáš Cienciala 18 let FK Fotbal Třinec 2 1
Filip Firbacher 17 let FC Hradec Králové 2 1
Matyáš Kozák 18 let AC Sparta Praha 2 2
Matěj Radosta 18 let FK Teplice 2 0
Antonín Svoboda 17 let RB Salzburg 0 0
Jakub Zeronik 18 let SK Slavia Praha 2 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Adam Benada 18 let AC Sparta Praha 0 0
Ondřej Mastný 17 let Manchester United 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Alexandr Bárta 18 let SK Slavia Praha 0 0
Felix Čejka 18 let AC Sparta Praha 1 0
Denis Donát 17 let FC Hradec Králové 0 0
Dominik Hasala 18 let FC Baník Ostrava 0 0
Tomáš Vincour 18 let SK Slavia Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Pavel Hájek 18 let FK Příbram 0 0
Lukáš Hrdlička 18 let FC Fastav Zlín 0 0
Jakub Kosař 18 let FC Hradec Králové 2 0
Vojta Šmíd 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Matěj Vít 18 let SK Slavia Praha 2 0
Vojtěch Wojatschke 17 let FC Baník Ostrava 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Václav Bláha 18 let AC Sparta Praha 0 0
David Pech 17 let FK Mladá Boleslav 0 0
Michal Ševčík 17 let FC Zbrojovka Brno 2 0
Miloš Šidlík 18 let SK Sigma Olomouc 0 0
Oliver Velich 18 let FK Jablonec 0 0

Realizační tým

Jméno Funkce
Luboš Kozel Trenér
Miroslav Holeňák Asistent trenéra
Antonín Kinský Trenér gólmanů
Jakub Beneš Vedoucí mužstva
Ondřej Janda Videoanalytik
Jméno Funkce
David Střihavka Pozorovatel
Ivo Ulich Patron
MUDr. Petr Koníček Lékař
Eduard Uhlík Fyzioterapeut