Nominace ČR U19 na tréninkový kemp a zápas s Polskem

Poznámky

ZAHÁJENÍ SRAZU je je v neděli 30. srpna 2020 v 16:45 v sídle FAČR pro hráče z Čech, ve 21:00 na hotelu Vista v Ostravě pro hráče z Moravy
UKONČENÍ SRAZU je je v úterý 8. září 2020 v 8:30 v Ostravě, ve 13:00 v Praze

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Matouš Babka 18 let FC Slavoj Vyšehrad 0 0
Adam Stejskal 18 let RB Salzburg 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Martin Douděra 18 let SK Slavia Praha 0 0
Lukáš Endl 17 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Jaroslav Harušťák 18 let FC Baník Ostrava 0 0
Petr Kurka 18 let FK Pardubice 0 0
František Matys 18 let SK Slavia Praha 0 0
Javier Neruda 18 let SK Slavia Praha 0 0
Filip Slavíček 17 let SK Sigma Olomouc 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Denis Budínský 18 let 1.FK Příbram 0 0
Tomáš Hájek 18 let SK Slavia Praha 0 0
Jakub Křišťan 18 let SK Slavia Praha 0 0
Petr Nováček 18 let SK Sigma Olomouc 0 0
Vojtěch Novák 18 let Bohemians Praha 0 0
Adam Pešek 18 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Michal Ševčík 18 let FC Zbrojovka Brno 2 0
Samuel Šimek 18 let FK Pardubice 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Timofej Barkov 18 let FC Baník Ostrava 0 0
Daniel Fila 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Jáchym Šíp 17 let SK Sigma Olomouc 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Vít Baránek 17 let Dolní Benešov 0 0
Jiří Borek 17 let 1.FC Slovácko 0 0
Michael Gergela 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Kryštof Lichtenberg 17 let FK Mladá Boleslav 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Vojtěch Bartoš 18 let 1.FC Slovácko 0 0
Adam Borkovec 18 let AC Sparta Praha 0 0
David Krajinský 17 let AC Sparta Praha 0 0
Filip Sotorník 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Martin Suchomel 17 let AC Sparta Praha 0 0
Jakub Tamajka 18 let FC Baník Ostrava 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Ibrahim Aldin 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Viktor Freisinger 18 let AC Sparta Praha 0 0
Barnabáš Lacík 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Adam Ritter 18 let FC Baník Ostrava 0 0
Tomáš Schánělec 18 let AC Sparta Praha 0 0
David Tkáč 18 let FC Fastav Zlín 0 0
Matěj Vymětalík 18 let SK Sigma Olomouc 0 0
Vojtěch Wojatschke 18 let FC Baník Ostrava 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Stanislav Gabriel 18 let 1.FK Příbram 0 0
Lukáš Galus 18 let SK Sigma Olomouc 0 0
Matěj Jurásek 16 let SK Slavia Praha 0 0
Jonáš Kneifel 18 let SK Slavia Praha 0 0
Václav Sejk 18 let AC Sparta Praha 0 0
Daniel Žížala 18 let AC Sparta Praha 0 0

Realizační tým

Jméno Funkce
Jan Suchopárek Trenér
Michal Horňák Asistent trenéra
Daniel Zítka Trenér gólmanů
Michal Hrubý Kondiční trenér
Petr Malý Technický vedoucí
Jméno Funkce
Tomáš Sivok Patron
Martin Held Lékař
Vladimír Kos Masér