Nominace ČR Future U17 na tréninkový kemp

Poznámky

ZAHÁJENÍ SRAZU je je v pondělí 7. listopadu 2022 v 9:00 v sídle FAČR pro hráče z Čech, pro hráče z Moravy ve 12:30 na penzionu Lapač (Uherský Brod)
UKONČENÍ SRAZU je je ve středu 9. listopadu 2022 ve 14:30

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Erik Bulín 16 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Pedro Antonio Rodriguez Cuesta 16 let AC Sparta Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Matěj Borolič 16 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Matěj Diviš 16 let AC Sparta Praha 0 0
Denis Hanzelka 16 let SK Slavia Praha 0 0
Gabriel Holub 16 let SK Slavia Praha 0 0
Vladislav Hradil 16 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Jan Liška 16 let AC Sparta Praha 0 0
David Macharáček 16 let SK Sigma Olomouc 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Daniel Barát 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Kryštof Hudák 16 let FC Vysočina Jihlava 0 0
Michal Kyselý 16 let FC Baník Ostrava 0 0
Matěj Malý 16 let FC Slovan Liberec 0 0
Jiří Mokrejš 16 let FC Hradec Králové 0 0
Daniel Polák 16 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Václav Zahradníček 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
Denis Zamazal 15 let SK Slavia Praha 0 0
Jakub Zelingr 16 let SK Slavia Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Ondřej Pavlík 16 let FC Hradec Králové 0 0
Jan Zíka 16 let SK Dynamo České Budějovice 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Daniel Moučka SK Líšeň 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Tobias Boledovič 16 let SK Slavia Praha 0 0
Viktor Lašák 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
David Matoušek 16 let FC Vysočina Jihlava 0 0
Marek Novák FC Vysočina Jihlava 0 0
Filip Oříšek 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
Zbyněk Paidar FC Viktoria Plzeň 0 0
Jáchym Puzrla FC Vysočina Jihlava 0 0
David Sivák 16 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Vít Šejda SK Dynamo České Budějovice 0 0
Petr Štěpán FK Dukla Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
David Bezděk FC Viktoria Plzeň 0 0
Josef Bohm FC Viktoria Plzeň 0 0
Jan Bošek FK Dukla Praha 0 0
Nicholas Anthony Demmer 16 let AC Sparta Praha 0 0
Matyáš Gyore SK Sigma Olomouc 0 0
Daniel Hána 1.FC Slovácko 0 0
Marek Havran 16 let FC Baník Ostrava 0 0
Ladislav Charvát SK Dynamo České Budějovice 0 0
Kryštof Judas 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
Matěj Kolařík SK Sigma Olomouc 0 0
Adam Lacina 16 let FC Baník Ostrava 0 0
Matyáš Maňásek FC Vysočina Jihlava 0 0
Dominik Němec 16 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Jakub Ondroušek 16 let FC Trinity Zlín 0 0
David Polášek 15 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Jakub Regal 16 let FK Dukla Praha 0 0
Vojtěch Sedláček 16 let AC Sparta Praha 0 0
Tadeáš Vančura 16 let FK Pardubice 0 0
Štěpán Viktorin 16 let FC Zbrojovka Brno 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Robert James Fritz 16 let AC Sparta Praha 0 0

Realizační tým

Jméno Funkce
Petr Havlíček Trenér
Vojtěch Mareček Trenér gólmanů
Tomáš Polách Asistent trenéra
David Střihavka Asistent trenéra
Jan Svoboda Kondiční trenér
Jméno Funkce
Michal Špaček Technický vedoucí
Aleš Majvald Videoanalytik
Ondřej Popelka Lékař
Lukáš Lancz Fyzioterapeut