Nominace ČR Future U15 na tréninkový kemp

Poznámky

ZAHÁJENÍ SRAZU je je v úterý 22. listopadu 2022 v 8:00 v sídle FAČR
UKONČENÍ SRAZU je je ve čtvrtek 24. listopadu 2022 v cca 17:00 v Praze

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Štěpán Hruban 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
Tomáš Kosina RMSK Cidlina 0 0
Rudolf Obal 1.FC Slovácko 0 0
Martin Stoulil 14 let AC Sparta Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Tomáš Brázda 14 let SK Slavia Praha 0 0
Petr Filip 14 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Eduard Návrat 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Tomáš Škubala 14 let FC Baník Ostrava 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Jakub Eiselt 14 let FK Teplice 0 0
Matěj Fejfar 14 let AC Sparta Praha 0 0
Lukáš Förster 14 let FK Pardubice 0 0
Antonín Halfar FC Baník Ostrava 0 0
Marek Hubáček 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Vincent Kotíšek 14 let AC Sparta Praha 0 0
Kryštof Koudele 14 let Slavia Karlovy Vary 0 0
Daniel Nováček 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Martin Pastyřík 14 let SK Slavia Praha 0 0
Kenneth Victor Riedl 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
Tobiáš Sixta 14 let FK Dukla Praha 0 0
Daniel Václavík 14 let FC Hradec Králové 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Alexandr Javorský 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Martin Lexa 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Dalibor Slezák 14 let Bohemians Praha 1905 0 0
Matěj Zvolánek 13 let FC Vysočina Jihlava 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Jiří Navrátil SK Dynamo České Budějovice 0 0
Marek Pyszko FK Třinec 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Filip Švejnoha SK Dynamo České Budějovice 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Marek Kristián Ctibůrek MFK Vítkovice 0 0
Matěj Fejgl 14 let FC Hradec Králové 0 0
Teodor Navrátil 14 let Bohemians Praha 1905 0 0
Filip Polášek FK Třinec 0 0
Tobias Ritter 14 let FC Vysočina Jihlava 0 0
Kryštof Skácel 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
Tomáš Vacek FC Hradec Králové 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Lukáš Bílek FK Teplice 0 0
Marek Březský RMSK Cidlina 0 0
Nicolas Hroník 14 let AC Sparta Praha 0 0
Štěpán Studený 13 let Bohemians Praha 1905 0 0
Marek Šic FK Pardubice 0 0

Realizační tým

Jméno Funkce
Karel Havlíček Trenér
Robert Blaško Asistent trenéra
Karel Podhajský Trenér gólmanů
Josef Vlček Asistent trenéra
Václav Dvořák Technický vedoucí
Jméno Funkce
Matěj Barták Videoanalytik
Tomáš Krůta Lékař
Pavlína Kalčíková Fyzioterapeut
Marta Boučková Psycholožka