Nominace reprezentace do 15 let na přípravné zápasy s Nizozemskem

Poznámky

ZAHÁJENÍ SRAZU je v sobotu 2. března 2024 v 10:00 v sídle FAČR
UKONČENÍ SRAZU je ve čtvrtek 7. března 2024 ve 23:30 po příletu do Prahy

Zápasy

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Jakub Mašát 15 let AC Sparta Praha 0 0
Vojtěch Wollner 14 let SK Dynamo České Budějovice 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Vítězslav Baďura 14 let FC Písek 0 0
David Barčot 14 let SK Slavia Praha 0 0
Oskar Cibulka 14 let FK Dukla Praha 0 0
Jan Kuneš 14 let SK Slavia Praha 0 0
Thomas André Sivok 14 let SK Dynamo České Budějovice 2 1
Daniel Šafařík 15 let FK Pardubice 0 0
Eduard Wenke 14 let FC Hradec Králové 2 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Jakub Cahlík 15 let FC Baník Ostrava 2 0
Tomáš Dočekal 13 let FC Zbrojovka Brno 2 0
Tomáš Kotek 15 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Martin Kulas 15 let FK Teplice 0 0
Adam Leibl 14 let FC Slovan Liberec 2 0
Jiří Pšenica 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
Matouš Srb 14 let SK Slavia Praha 2 0
David Veselý 14 let FC Zlín 2 0
Ondřej Wáwra 15 let FK Teplice 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Adam Cháb 15 let SK Dynamo České Budějovice 2 1
Kristian Vukovič 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Michal Skokan 14 let FK Pardubice 1 0
Lukáš Staněk 15 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Ondřej Suchý 14 let SK Slavia Praha 1 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Dominik Cvejn 14 let FC Hradec Králové 0 0
Michal Gajda 15 let FC Hradec Králové 1 0
Adam Hink 14 let FC Vysočina Jihlava 1 0
Matyáš Hnízdil 14 let FC Vysočina Jihlava 1 0
Oliver Holenda 14 let FK Dukla Praha 0 0
Matěj Houser 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Karel Lhotský 15 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Martin Pancíř 15 let SK Slavia Praha 2 0
Filip Sirůček 15 let FK Jablonec 0 0
Jan Šmejda 15 let RMSK Cidlina 0 0
Šimon Vynikal 14 let FK Mladá Boleslav 2 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Lewis Azaka 15 let AC Sparta Praha 0 0
Josef Horák 14 let FK Mladá Boleslav 0 0
Štěpán Koblížek 14 let FK Pardubice 0 0
Jan Konvalinka 15 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Tomáš Kotek 15 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Mikuláš Lužný 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Jakub Marek 15 let SK Sigma Olomouc 0 0
Ondřej Mašek 14 let SK Slavia Praha 2 0
Lukáš Moravec 14 let FC Vysočina Jihlava 0 0
Patrik Nimrichter 14 let FC Zbrojovka Brno 2 0
Ondřej Pekař 14 let FK Viagem Ústí nad Labem 0 0
Eric Pernica 14 let FC Zbrojovka Brno 2 0
Šimon Pospíšil 14 let FC Vysočina Jihlava 0 0
Daniel Šebrle 14 let AC Sparta Praha 0 0
Viktor Švec 14 let AC Sparta Praha 0 0
Anthony Van Geet 14 let FC Slovan Liberec 1 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Simon Baroš 15 let FC Baník Ostrava 2 0
Nicolo Benatelli Udinese Calcio 0 0
Nicolas Chumlen 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Tobiáš Krejčí 14 let AC Sparta Praha 0 0
Filip Zahálka 14 let FK Viagem Ústí nad Labem 0 0

Realizační tým

Jméno Funkce
Karel Havlíček Trenér
Robert Blaško Asistent trenéra
Petr Kouba Trenér gólmanů
Josef Vlček Asistent trenéra
Michal Novák Technický vedoucí
Jméno Funkce
Matěj Barták Videoanalytik
Karel Poborský Patron
Tomáš Krůta Lékař
Radek Pícha Fyzioterapeut