Nominace reprezentace do 20 let na zápasy s Portugalskem a Anglií

Poznámky

ZAHÁJENÍ SRAZU je je v neděli 17. března 2024 v 18:00 na NH Hotelu v Praze
UKONČENÍ SRAZU je je v úterý 26. března cca v 17:30 + odjezd do Prahy

Zápasy

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Tadeáš Stoppen 20 let SK Sigma Olomouc 2 0
Radek Vítek 20 let Accrington Stanley FC 1 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Dominik Farka 19 let FC Vysočina Jihlava 2 0
Adam Kadlec 20 let Bohemians Praha 1905 5 0
Tomáš Král 19 let FK Mladá Boleslav 0 0
Ondřej Kukučka 19 let FK Pardubice 3 0
Ondřej Lilling 19 let AC Sparta Praha 0 0
Lukáš Penxa 19 let AC Sparta Praha 3 0
Adam Ševínský 19 let AC Sparta Praha 2 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Lukáš Ambros 19 let Freiburg SC 3 0
Štěpán Beran 20 let FC Sellier&Bellot Vlašim 0 0
Marek Beránek 20 let FK Teplice 2 0
Alexandr Bužek 19 let FC Zlín 3 0
Lukáš Fila 20 let FK Mladá Boleslav 4 0
Filip Horský 20 let FC Slovan Liberec 6 1
Matěj Šín 19 let FC Baník Ostrava 5 0
Filip Uriča 20 let SK Sigma Olomouc 3 0
Tadeáš Vachoušek 20 let FC Sellier&Bellot Vlašim 5 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Lukáš Mašek 19 let MFK Chrudim 2 0
Radek Šiler 19 let AC Sparta Praha 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Adam Dvořák 19 let FK Motorlet Praha 0 0
Filip Nalezinek 20 let AC Sparta Praha 1 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Ondřej Čoudek 19 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Petr Hodouš 20 let AC Sparta Praha 2 0
Jan Chytrý 19 let FC Vysočina Jihlava 0 0
Matyáš Jedlička 19 let AC Sparta Praha 0 0
Daniel Kutík 19 let MFK Chrudim 0 0
Lukáš Váňa 20 let AC Sparta Praha 0 0
Dalibor Večerka 20 let AC Sparta Praha 2 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Mikeš Cahel 19 let SK Sigma Olomouc 0 0
Samuel Grygar 19 let FC Baník Ostrava 2 0
Petr Juliš 20 let FC Hradec Králové 4 0
Daniel Langhamer 20 let MFK Chrudim 5 0
Matěj Mikulenka 20 let SK Sigma Olomouc 0 0
Daniel Samek 20 let US Lecce 2 0
Jáchym Šíp 21 let SK Sigma Olomouc 11 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Filip Brdička 19 let FK Pardubice 0 0

Realizační tým

Jméno Funkce
Pavel Šustr Trenér
Petr Papoušek Asistent trenéra
Martin Shejbal Trenér gólmanů
Jiří Vágner Asistent trenéra
Tereza Šílová Technický vedoucí
Tomáš Wolf Videoanalytik
Jméno Funkce
Alexandr Kučera Lékař
Edwin Mahr Fyzioterapeut
Richard Bönisch Masér
Ivo Boleslavský Kustod