Nominace reprezentace do 20 let pro turnaj v Toulonu (16. - 27. 5. 2016)

Poznámky

ZAHÁJENÍ SRAZU je V pondělí 16. května 2016 v 15:30 hodin v TC AC Sparta Praha (Strahov)
UKONČENÍ SRAZU je V pátek 27. května 2016 kolem půlnoci po příletu do Prahy

Zápasy

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Luděk Vejmola 21 let FC Vysočina Jihlava 3 0
Vojtěch Vorel 19 let FC Sellior Bellot Vlašim 0 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Oldřich Byrtus 22 let MFK Frýdek-Místek 6 0
Denis Granečný 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Lukáš Hůlka 21 let FK Mladá Boleslav 4 0
Petr Chýla 22 let 1. FC Slovácko 0 0
Filip Kaša 22 let FC Baník Ostrava 1 0
Patrizio Stronati 21 let Austria Vídeň 3 0
Jan Štěrba 21 let SK Sigma Olomouc 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Jakub Fulnek 22 let FC Vysočina Jihlava 3 0
Petr Kodeš 20 let FK Teplice 0 0
Milan Lutonský 22 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Ondřej Machuča 20 let FC Slovan Liberec 2 0
Dominik Preisler 20 let FK Dukla Praha 0 0
Michal Sáček 19 let AC Sparta Praha 0 0
Jan Sýkora 22 let FC Slovan Liberec 0 0
Daniel Tetour 21 let FK Dukla Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Lukáš Buchvaldek 20 let SK Dynamo České Budějovice 4 0
Tomáš Chorý 21 let SK Sigma Olomouc 4 0
Matěj Pulkrab 18 let FC Slovan Liberec 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno Věk Klub Z G
Vít Nemrava 20 let 1. FC Slovácko 2 0
Štěpán Spurný 19 let SK Sigma Olomouc 2 0

Obránci / Defenders

Jméno Věk Klub Z G
Milan Kadlec 21 let AC Sparta Praha 0 0
Jiří Kulhánek 20 let Sellior Bellot Vlašim 6 0
Jakub Pokorný 1. SC Znojmo 1 0
Filip Vaněk 20 let SK Dynamo České Budějovice 1 0

Záložníci / Midfielders

Jméno Věk Klub Z G
Šimon Falta 23 let SK Sigma Olomouc 0 0
Petr Hronek FC Vysočina Jihlava 0 0
Lukáš Kalvach 20 let SK Sigma Olomouc 2 0
Miloš Kratochvíl 20 let Baník Sokolov 2 0
Jan Matěj 19 let FC Baník Ostrava 2 0
Jakub Moravec 20 let 1. FK Příbram 3 0
Lukáš Sadílek 19 let 1. FC Slovácko 6 1
Jan Suchan 20 let 1. FK Příbram 4 0

Útočníci / Forwards

Jméno Věk Klub Z G
Petr Rybička 20 let Chrudim 2 0
Jakub Šašinka 20 let FC Baník Ostrava 2 0
Jakub Yunis 20 let SK Sigma Olomouc 5 2

Realizační tým

Jméno Funkce
Pavel Hoftych Trenér
Pavel Malura Asistent trenéra
Vojtěch Mareček Trenér gólmanů
Michal Hrubý Kondiční trenér
Radim Zajíc Vedoucí mužstva
Jméno Funkce
Petr Zapletal Technický vedoucí
Ondřej Popelka Lékař
Karel Pelikán Fyzioterapeut