Česká fotbalová reprezentace a OFFICE to go zveřejnily dohodu symbolicky během posledního srazu národního týmu v roce 2020.

„Jsme moc rádi, že můžeme mezi našimi partnery přivítat novou společnost. Letošní rok není pro nikoho kvůli pandemii koronaviru jednoduchý. Ale i v této složité době se společnost OFFICE to go rozhodla podpořit český fotbal, čehož si moc vážím. Je to důkaz, že spolupráce s českou reprezentací je pro stávající i potenciální partnery zajímavá a mají o ni zájem i v těchto nejistých časech,“ poznamenal předseda Fotbalové asociace České republiky Martin Malík.

Spolumajitelka a ředitelka OFFICE to go Martina Trnková doplnila: „Je nám velkou ctí, že jsme se mohli stát partnery české reprezentace, a spojit tak jméno a značku s fotbalovou reprezentací. Uvědomujeme si důležitost partnerství i to, v jak těžké době se nacházíme. Myslíme, že právě v dnešních těžkých časech by se měl fotbal podpořit. Věříme v úspěchy, které potěší všechny fanoušky české fotbalové reprezentace a těšíme se na spolupráci.“  

Česká reprezentace má před sebou poslední zápas tohoto roku proti Slovensku. Příští rok ji čekají mistrovství Evropy a kvalifikace o postup na mistrovství světa. Do těchto bojů už tak půjde s novým partnerem v zádech.

Společnost OFFICE to go je předním českým poskytovatelem služeb v oblasti externích a virtuálních asistentek nejen pro podnikatele. Na trhu působí více než pět let. Pro své klienty zařizuje prostřednictvím desítek asistentek administrativu, třídění e-mailů, účetnictví, přípravu smluv a překladů nebo prezentací, ale i komunikaci s úřady či vyřizování telefonních hovorů. Dělá tak podnikání efektivnějším.

„Mým cílem je ukázat podnikatelům, společnostem i zaměstnancům, jak mohou činnosti, které je nebaví a zbytečně zatěžují, předat externím či virtuálním asistentkám. Sami se tak mohou naplno věnovat rozvoji svému byznysu, koníčkům nebo rodině,“ upřesnila Martina Trnková, která všechny asistentky vybírá osobně.