Lingr začal utkání mezi náhradníky a sledoval, jak ve 22. minutě otevírá skóre zápasu jeho spoluhráč Geertruida. Domácím se ale podařilo v 76. minutě srovnat, když se trefil Boutrah.

Český fotbalista přišel na hřiště vzápětí, když v 80. minutě nahradil Dilrosuna. A o tři minuty později svým druhým ligovým gólem v dresu Feyenoordu trefil tři body za výhru 2:1, když přízemní centr z levé strany proskákal skrz pokutové území až téměř k zadní tyči a Lingr dokázal předskočit obránce a poslat míč do branky. Utkání bylo následně v 88. minutě přerušeno, ale Feyenoord zápas po restartu hry dovedl do vítězného konce.

Pro Lingra to první soutěžní gól od 16. září, kdy se podílel jednou trefou na vysoké výhře 6:1 nad Heerenveenem.