Fousek bezprostředně po svém příjezdu navštívil výběr „Lvíčat“ při jejich předzápasovém tréninku a dnes znovu vyjádřil svoji podporu před důležitým duelem při setkání s celým týmem.

Fousek vyrazil za mladými reprezentanty již v minulém týdnu do Benic u Prahy při jejich tréninkovém kempu, nyní nechybí přímo v dějišti šampionátu.

„Jednadvacítku jsem navštívil už na přípravném soustředění v Praze a tým věděl, že přiletím také do Gruzie. Předseda svazu má být tam, kde jeho reprezentace hrají na vrcholném turnaji. Je to nejen profesní povinnost, ale zároveň také čest a hrdost na český fotbal, pokud jde o finálový turnaj ME. Po včerejším příletu do Gruzie jsem hned zamířil na trénink, večer jsme se potkali s realizačním týmem a dnes jsem byl za mužstvem znovu. Jsme připraveni dobře po všech stránkách a pevně věřím, že zápas s Německem nám vyjde lépe než s Anglií, byť jsou to favorité,“ uvedl pro fotbal.cz předseda FAČR Petr Fousek.

Do Gruzie společně s ním přicestoval také Miroslav Beránek, trenér mistrů Evropy do 21 let z roku 2002, a současný šéftrenér Úseku reprezentací FAČR.