Skupina A:

  • 14. června: 21:00 Německo - Skotsko (Mnichov),
  • 15. června: 15:00 Maďarsko - Švýcarsko (Kolín nad Rýnem),
  • 19. června: 18:00 Německo - Maďarsko (Stuttgart), 21:00 Skotsko - Švýcarsko (Kolín nad Rýnem),
  • 23. června: 21:00 Švýcarsko - Německo (Frankfurt), Skotsko - Maďarsko (Stuttgart).

Skupina B:

  • 15. června: 18:00 Španělsko - Chorvatsko (Berlín), 21:00 Itálie - Albánie (Dortmund),
  • 19. června: 15:00 Chorvatsko - Albánie (Hamburk),
  • 20. června: 21:00 Španělsko - Itálie (Gelsenkirchen),
  • 24. června: 21:00 Albánie - Španělsko (Düsseldorf), Chorvatsko - Itálie (Lipsko).

Skupina C:

  • 16. června: 18:00 Slovinsko - Dánsko (Stuttgart), 21:00 Srbsko - Anglie (Gelsenkirchen),
  • 20. června: 15:00 Slovinsko - Srbsko (Mnichov), 18:00 Dánsko - Anglie (Frankfurt),
  • 25. června: 21:00 Anglie - Slovinsko (Kolín nad Rýnem), Dánsko - Srbsko (Mnichov).

Skupina D:

  • 16. června: 15:00 vítěz play off A - Nizozemsko (Hamburk),
  • 17. června: 21:00 Rakousko - Francie (Düsseldorf),
  • 21. června: 18:00 vítěz play off A - Rakousko (Berlín), 21:00 Nizozemsko - Francie (Lipsko),
  • 25. června: 18:00 Nizozemsko - Rakousko (Berlín), Francie - vítěz play off A (Dortmund).

Skupina E:

  • 17. června: 15:00 Rumunsko - vítěz play off B (Mnichov), 18:00 Belgie - Slovensko (Frankfurt),
  • 21. června: 15:00 Slovensko - vítěz play off B (Düsseldorf),
  • 22. června: 21:00 Belgie - Rumunsko (Kolín nad Rýnem),
  • 26. června: 18:00 Slovensko - Rumunsko (Frankfurt), vítěz play off B - Belgie (Stuttgart).

Skupina F:

  • 18. června: 18:00 Turecko - vítěz play off C (Dortmund), 21:00 Portugalsko - Česko (Lipsko),
  • 22. června: 15:00 vítěz play off C - Česko (Hamburk), 18:00 Turecko - Portugalsko (Dortmund),
  • 26. června: 21:00 vítěz play off C - Portugalsko (Gelsenkirchen), Česko - Turecko (Hamburk).  

Osmifinále:

  • 29. června: 18:00 2.A - 2.B (Berlín) - OF2, 21:00 1.A - 2.C (Dortmund) - OF1,
  • 30. června: 18:00 1.C - 3.D/E/F (Gelsenkirchen) - OF4, 21:00 1.B - 3.A/D/E/F (Kolín nad Rýnem) - OF3,
  • 1. července: 18:00 2.D - 2.E (Düsseldorf) - OF6, 21:00 1.F - 3.A/B/C (Frankfurt) - OF5,
  • 2. července: 18:00 1.E - 3.A/B/C/D (Mnichov) - OF7, 21:00 1.D - 2.F (Lipsko) - OF8.

Čtvrtfinále:

  • 5. července: 18:00 vítěz OF3 - vítěz OF1 (Stuttgart) - ČF1, 21:00 vítěz OF5 - vítěz OF6 (Hamburk) - ČF2,
  • 6. července: 18:00 vítěz OF4 - vítěz OF2 (Düsseldorf) - ČF4, 21:00 vítěz OF7 - vítěz OF8 (Berlín) - ČF3,

Semifinále:

  • 9. července: 21:00 vítěz ČF1 - vítěz ČF2 (Mnichov) - SF1,
  • 10. července: 21:00 vítěz ČF3 - vítěz ČF4 (Dortmund) - SF2.

Finále:

  • 14. července: 21:00 vítěz SF1 - vítěz SF2 (Berlín).
Los EURO 2024 (Hamburk, 2. 12. 2023)

Los EURO 2024 (Hamburk, 2. 12. 2023)