Nominace na říjnové kvalifikační zápasy v Albánii (12. října v Tiraně) a proti Faerským ostrovům (15. října právě v Plzni), otázky fanoušků, autogramiáda, exhibice eRepre, akce od partnerů národního týmu… Tak vypadá hlavní program, který si reprezentace do Plzně připravila.

Fanoušci se mohou těšit na speciální hosty. Do OC Olympia Plzeň dorazí trenér Jaroslav Šilhavý, jeho asistent Jiří Chytrý, manažer reprezentace Tomáš Pešír, brankář Viktorie Plzeň a národního týmu Jindřich Staněk a bývalý reprezentant a současný plzeňský sportovní ředitel Daniel Kolář.

V exhibici eRepre se představí Tomáš Ujfaluši, bronzový medailista z EURO 2004 a vítěz Evropské ligy UEFA 2010.

„Když jsme podobnou akci uspořádali před necelým rokem v Olomouci, měla velký úspěch. Na přípravný zápas proti Faerským ostrovům pak navíc přišel plný stadion! Stejný soupeř nás čeká znovu, ale tentokrát půjde o důležité body v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy. Věřím, že se společně s fanoušky naladíme na zápas i v Plzni, a že se potkáme nejen v pondělí v Olympii, ale hlavně potom v dalším týdnu na stadionu,“ poznamenal manažer reprezentace Tomáš Pešír.

Akce začne v 18:15 a bude rozdělená do několika bloků. V úvodu reprezentace oznámí nominaci na říjnový sraz, následovat bude prostor pro otázky fanoušků a v závěru se přítomní mohou těšit na autogramiádu nebo esportovou exhibici eRepre.

Dalších několik akcí během celého večera připravili pro fanoušky partneři reprezentace. Reprezentace si pro fanoušky připravila také dárky v podobě merchandisingu národního týmu.

Celou akci bude možné sledovat v přímém přenosu na sociálních sítích české reprezentace.

REPRE MEZI FANOUŠKY

18:15 nominace (Jaroslav Šilhavý, Jiří Chytrý, Tomáš Pešír)
18:30 beseda (Jaroslav Šilhavý, Jiří Chytrý, Tomáš Pešír, Jindřich Staněk, Daniel Kolář)
18:55 exhibice ve FIFA23 (Tomáš Ujfaluši)
18:55 autogramiáda (Jaroslav Šilhavý, Jiří Chytrý, Tomáš Pešír, Jindřich Staněk, Daniel Kolář)