„Musím všechny pochválit, jak to odbojovali. Ale Turci byli přesnější v koncovce. Měli jsme hodně věcí kolem vápna, ale nedokázali jsme vstřelit gól. Dali jsme ho jen díky střele z pětadvaceti metrů a chybě gólmana,“ uvedl po zápase kapitána Tomáš Souček. „My jsme nic z toho, co jsme měli kolem vápna, nedokázali využít. Naopak Turci ano,“ pokračoval Souček.

„Oba góly si musím ještě znovu pustit, abych si to rozebral a mohli jsme si to ukázat i s ostatními. Myslím, že to byly v obou případech takové brejky, kterým jsme nedokázali zabránit po vlastních chybách,“ uvedl Souček k inkasovaným gólům ve 31. a 70. minutě.

Turecko - Česko 2:1 (19. 11. 2022)

„Musíme se lépe zajistit, ukázat si chyby a hlavně se zaměřit na to, že když my máme stejné brejky, tak je potřeba toho využít. Turci ukázali, že mají skvělý tým a byla to výborná konfrontace,“ řekl záložník londýnského West Hamu, který se následně ohlédl i za celým rokem 2022.

„Co se týče výher a proher v tomto roce, tak to nebylo vůbec dobré, protože jsme měli nějaké cíle, které jsme nesplnili. Co se týče hry a týmového výkonu, tak jsme určitě týmem, který má velký potenciál a věřím, že do kvalifikace půjdeme s tím, že chceme každopádně postoupit. Například Turci budou asi podobní jako Poláci. Mrzí nás, že jsme v Turecku neuspěli a doufám, že v kvalifikaci to bude lepší,“ dodal Tomáš Souček.