Domácí výběr šel do vedení pár minut po přestávce, kdy Rodriguez proměnil penaltu. "Kladiváři" se ale nevzdali a v samém závěru utkání otočili skóre a získali tři body.

Nejprve se v 86. minutě dočkali vyrovnaní, když si vlastní gól dal O'Shea. A v první minutě nastavení se po rohovém kopu dostal míč na pravou stranu hřiště, Kudus přelstil protihráče, dokázal přes něj odcentrovat a míč si na zadní tyči našel právě Tomáš Souček, který se dostal před protihráče a pohotovým volejem poslal míč do sítě. Následně mohl oslavit vítěznou trefu přímo před sektorem hostujících fanoušků.

V součtu i s reprezentačními zápasy se Souček trefil ve čtvrtém utkání za sebou. Nejprve před reprezentačním srazem vstřelil vítězný gól West Hamu při výhře 3:2 nad Nottinghamem. Poté se v dresu reprezentace trefil jak v Polsku, tak proti Moldavsku. A nyní svou střeleckou formu proměnil i po návratu do West Hamu. Londýnský celek po třinácti zápasech zůstává na devátém místě Premier League.