Fanoušci mají na výběr ze dvou cenových kategorií 150 a 100 korun. Tým „Lvíčat“ se ve východočeském krajském městě představí vůbec poprvé v samostatné historii. Se Slovenskem si také zopakuje vzájemný souboj z letošního září, kdy v Uherském Hradišti zvítězila 2:0.

Držitelé permanentních vstupenek na zápasy FC Hradec Králové mají na utkání reprezentace do 21 let 50% slevu. Sleva na vstupenku je umožněná po zadání ID permanentky v košíku nákupu. Stejnou slevu (50 %) mohou uplatnit také děti do 150 centimetrů výšky.

Zájemci z řad organizované mládeže (školy + fotbalové kluby) také mohou o vstupenky - zdarma -  žádat prostřednictvím online formuláře.

V tomto případě platí praxe, že na 10 dětí náleží jedna vstupenka zdarma pro doprovázející dospělou osobu. Žádosti o vstupenky pro organizovanou mládež, kde je nutné vyplnit, pod kým je skupina organizována a nezbytné kontaktní údaje, lze zasílat do pátku 17. listopadu 2023. Tyto vstupenky budou rozesílány průběžně podle zadaných požadavků.

Místa pro školní a organizovanou mládež jsou kapacitně omezena, proto bude platit pořadí došlých žádostí.

Vozíčkáři mohou (zdarma) rezervovat vstupenky na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz

Malšovická aréna, v níž fotbalisté FC Hradec Králové odehráli první zápas v nejvyšší soutěži letos v srpnu, hostí během listopadu hned dva prestižní mezistátní zápasy. Ve středu 1. listopadu se zde v rámci Ligy národů představil reprezentační tým žen a při utkání proti Bosně a Hercegovině dokonce padl návštěvnický rekord na utkání ženského národního týmu. Remízový zápas 2:2 sledovalo 7488 diváků.

Na skvělou atmosféru v nové Malšovické aréně se tak nyní může těšit i výběr „Lvíčat“. Jednadvacítka přípravným duelem se Slovenskem zároveň uzavře letošní kalendářní rok, během kterého se ve svém předchozím cyklu v červnu představila také na mistrovství Evropy v Gruzii. 

Nově složený tým začal v září kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy a po třech odehraných zápasech má na svém kontě dva získané body po domácí remízách s Walesem a Dánskem. V září Češi prohráli na Islandu.

Slovensko je od rozdělení federace nejčastějším soupeřem české jednadvacítky. Obě strany se dosud poměřily již třináctkrát, dvakrát z toho v kvalifikaci ME. Češi si zatím připsali sedm výher, tři zápasy skončily nerozhodně a třikrát se z vítězství radovalo Slovensko.