Trenér věří, že jednadvacítka uspěje i v pondělním přípravném utkání proti Slovensku, které hostí Malšovická aréna.

„Jsme rádi, že jsme zápas s Hradcem Králové sehráli. Byl dobrý terén, kvalitní soupeř. Splnilo to všechno, co jsme očekávali. Viděli jsme v akci i nové hráče, takže i z tohoto pohledu vše vyšlo velmi dobře. Výhra 4:1 je fajn, ale pořád jde o přípravu,“ uvedl Suchopárek v rozhovoru pro fotbal.cz.

Byl rád, že „Lvíčata“ předvedla zlepšený výkon hlavně po změně stran. „V první půli jsme spokojení nebyli. Nedostali jsme se do jediného zakončení, soupeř si vstřelil vlatní branku. Po přestávce se hra zlepšila, měli jsme tam povedené kombinační akce. Ale branky jsme dávali spíše po zisku míče při napadání soupeřovy rozehrávky. Ale šance jsme dokázali využít, za což jsme rádi,“ řekl Suchopárek.

Páteční modelový duel s „Votroky“ bere jako dobrou generálku na pondělní přípravný zápas proti Slovensku v Malšovické aréně.

„Do zápasu s Hradcem Králové jsme šli s nějakými záměry i s ohledem na utkání proti Slovensku. Všechno si rozebereme a máme dva dny na to, abychom mužstvo po taktické stránce připravili ještě víc. Zase budeme chtít podat dobrý výkon,“ přál si trenér.