Česko 19 - Bilance dle roků

Rok Zápasy V-R-P Skóre
2024 1 0-0-1 2:3
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2024 20. 2. 2024 CZE 2:3 DEN
2023 12 6-3-3 23:17
UEFA Preparation tournament pro hráče do 19 let 21. 11. 2023 CZE 3:1 HUN
UEFA Preparation tournament pro hráče do 19 let 18. 11. 2023 NIR 0:2 CZE
UEFA Preparation tournament pro hráče do 19 let 15. 11. 2023 POR 1:1 CZE
Kvalifikace ME hráčů do 19 let 2024 - základní fáze 17. 10. 2023 ROU 1:1 CZE
Kvalifikace ME hráčů do 19 let 2024 - základní fáze 14. 10. 2023 CZE 1:0 FIN
Kvalifikace ME hráčů do 19 let 2024 - základní fáze 11. 10. 2023 CZE 4:0 SMR
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2023 12. 9. 2023 BEL 3:1 CZE
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2023 9. 9. 2023 SCO 2:2 CZE
Kvalifikace ME U19 2023 - elitní fáze 28. 3. 2023 SWE 2:3 CZE
Kvalifikace ME U19 2023 - elitní fáze 25. 3. 2023 POR 3:0 CZE
Kvalifikace ME U19 2023 - elitní fáze 22. 3. 2023 CZE 3:1 CRO
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2023 8. 2. 2023 Tychy POL 3:2 CZE
2022 9 5-1-3 18:11
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2023 21. 11. 2022 Murcia CZE 1:3 DEN
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2023 18. 11. 2022 Murcia CZE 2:3 DEN
Kvalifikace ME U19 2023 - základní fáze 27. 9. 2022 Meyrin GRE 1:1 CZE
Kvalifikace ME U19 2023 - základní fáze 24. 9. 2022 Nyon CZE 3:2 SUI
Kvalifikace ME U19 2023 - základní fáze 21. 9. 2022 Meyrin CZE 3:0 AND
Přípravné utkání ČR U19 s Lotyšskem 24. 8. 2022 Praha CZE 4:0 LVA
Kvalifikace ME U19 2022 - elitní fáze 29. 3. 2022 Saint-Paul-lés-Dax SWE 1:3 CZE
Kvalifikace ME U19 2022 - elitní fáze 26. 3. 2022 Saint-Paul-lés-Dax FRA 0:1 CZE
Kvalifikace ME U19 2022 - elitní fáze 23. 3. 2022 Saint-Paul-lés-Dax CZE 0:1 BIH
2021 9 5-3-1 21:12
Přípravné zápasy U19 ve Španělsku 15. 11. 2021 Marbella NOR 4:1 CZE
Přípravné zápasy U19 ve Španělsku 11. 11. 2021 Marbella SVK 1:2 CZE
Kvalifikace ME U19 2022 - základní fáze 12. 10. 2021 Opava DEN 1:1 CZE
Kvalifikace ME U19 2022 - základní fáze 9. 10. 2021 Frýdek-Místek CZE 2:0 NIR
Kvalifikace ME U19 2022 - základní fáze 6. 10. 2021 Opava CZE 3:0 KAZ
Turnaj U19 v Portugalsku 7. 9. 2021 Guimarães POR 2:2 CZE
Turnaj U19 v Portugalsku 5. 9. 2021 Fafe BEL 3:3 CZE
Přípravná utkání ČR U19 se Slovenskem 6. 6. 2021 Dunajská Streda SVK 1:3 CZE
Přípravná utkání ČR U19 se Slovenskem 3. 6. 2021 Senec SVK 0:4 CZE
2020 2 0-1-1 1:2
Přípravná utkání U19 se Skotskem 20. 2. 2020 Murcia SCO 1:0 CZE
Přípravná utkání U19 se Skotskem 18. 2. 2020 Murcia CZE 1:1 SCO
2019 15 7-4-4 32:22
Přípravný zápas U19 s Mexikem 16. 11. 2019 's-Gravenzande CZE 2:1 MEX
Přípravný zápas U19 s Nizozemskem 14. 11. 2019 Katwijk NED 3:3 CZE
Kvalifikace ME U19 2020 - základní fáze 15. 10. 2019 Opava NOR 1:1 CZE
Kvalifikace ME U19 2020 - základní fáze 12. 10. 2019 Opava CZE 4:0 AZE
Kvalifikace ME U19 2020 - základní fáze 9. 10. 2019 Opava CZE 6:0 SMR
Přípravný zápas U19 s Belgií 10. 9. 2019 Tubize BEL 2:2 CZE
Přípravné utkání U19 se Švýcarskem 5. 9. 2019 Fribourg SUI 2:0 CZE
Přípravná utkání U19 s Gruzií 8. 8. 2019 Frýdek-Místek CZE 3:1 GEO
Přípravná utkání U19 s Gruzií 6. 8. 2019 Opava CZE 3:1 GEO
Mistrovství Evropy U19 v Arménii 21. 7. 2019 Jerevan CZE 1:2 IRL
Mistrovství Evropy U19 v Arménii 18. 7. 2019 Jerevan CZE 0:0 NOR
Mistrovství Evropy U19 v Arménii 15. 7. 2019 Jerevan CZE 0:3 FRA
Kvalifikace ME U19 2019 - elitní fáze 26. 3. 2019 Loughborough CZE 3:1 GRE
Kvalifikace ME U19 2019 - elitní fáze 23. 3. 2019 Loughborough CZE 3:1 DEN
Kvalifikace ME U19 2019 - elitní fáze 20. 3. 2019 Burton upon Trent ENG 4:1 CZE
2018 14 5-5-4 28:18
Kvalifikace na ME U19 - základní část 20. 11. 2018 Zlín CRO 2:2 CZE
Kvalifikace na ME U19 - základní část 17. 11. 2018 Kroměříž CZE 2:1 MKD
Kvalifikace na ME U19 - základní část 14. 11. 2018 Zlín CZE 2:1 LUX
Mezinárodní přátelské utkání s Portugalskem 16. 10. 2018 Zlín CZE 0:0 POR
Mezinárodní přátelské utkání s Černou Horou 12. 10. 2018 Kroměříž CZE 6:0
Mezinárodní přátelské utkání se Švýcarskem 11. 9. 2018 SUI 0:5 CZE
Mezinárodní přátelské utkání s Nizozemskem 8. 9. 2018 NED 5:1 CZE
Mezinárodní přátelské utkání se Saudskou Arábií 14. 8. 2018 Moravská Třebová CZE 1:3 KSA
Kvalifikace ME 2018 U19 - elitní fáze 27. 3. 2018 Udine ITA 1:1 CZE
Kvalifikace ME 2018 U19 - elitní fáze 24. 3. 2018 Cordovado CZE 2:3 GRE
Kvalifikace ME 2018 U19 - elitní fáze 21. 3. 2018 Cordovado CZE 0:0 POL
Turnaj Copa del Atlantico 2. 2. 2018 Kanárské ostrovy CZE 5:0 ESP
Turnaj Copa del Atlantico 31. 1. 2018 Kanárské ostrovy JPN 1:0 CZE
Turnaj Copa del Atlantico 30. 1. 2018 Kanárské ostrovy ESP 1:1 CZE
2017 24 14-3-7 40:22
Kvalifikace ME 2018 U19 - základní fáze 14. 11. 2017 Esch SCO 0:1 CZE
Kvalifikace ME 2018 U19 - základní fáze 11. 11. 2017 Esch CZE 5:0 LUX
Kvalifikace ME 2018 U19 - základní fáze 8. 11. 2017 Wiltz CZE 5:0 ARM
Přípravné zápasy s Anglií a s Řeckem (2. - 8. 10. 2017) 8. 10. 2017 Jaslovské Bohunice CZE 1:1 GRE
Přípravné zápasy s Anglií a s Řeckem (2. - 8. 10. 2017) 6. 10. 2017 Znojmo CZE 1:0 ENG
Přátelská mezistátní utkání U19 4. 9. 2017 IRL 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 2. 9. 2017 IRL 2:1 CZE
SBS CUP INTERNATIONAL YOUTH SOCCER 13. 8. 2017 Shizuoka JPN 2:1 CZE
SBS CUP INTERNATIONAL YOUTH SOCCER 11. 8. 2017 Shizuoka CHI 1:1 pen: 4:2 CZE
SBS CUP INTERNATIONAL YOUTH SOCCER 10. 8. 2017 Shizuoka JPN 1:2 CZE
Mistrovství Evropy 2017 hráčů do 19 let - ME 2017 U19 12. 7. 2017 Tbilisi CZE 0:1 ENG
Mistrovství Evropy 2017 hráčů do 19 let - ME 2017 U19 8. 7. 2017 Tbilisi GEO 0:2 CZE
Mistrovství Evropy 2017 hráčů do 19 let - ME 2017 U19 5. 7. 2017 Tbilisi CZE 1:2 POR
Mistrovství Evropy 2017 hráčů do 19 let - ME 2017 U19 2. 7. 2017 Tbilisi CZE 2:1 SWE
Festival International Espoirs 2017 (Toulon, Francie) 10. 6. 2017 Toulon CZE 0:3 SCO
Festival International Espoirs 2017 (Toulon, Francie) 8. 6. 2017 Toulon CZE 1:2 CIV
Festival International Espoirs 2017 (Toulon, Francie) 6. 6. 2017 BRA 0:0 CZE
Festival International Espoirs 2017 (Toulon, Francie) 3. 6. 2017 CZE 2:0 IDN
Festival International Espoirs 2017 (Toulon, Francie) 31. 5. 2017 Toulon CZE 3:2 SCO
Elitní fáze kvalifikace ME 2017 U19 27. 3. 2017 Uherské Hradiště CZE 3:0 AUT
Elitní fáze kvalifikace ME 2017 U19 24. 3. 2017 Zlín CZE 1:0 SCO
Elitní fáze kvalifikace ME 2017 U19 22. 3. 2017 Uherské Hradiště HUN 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 9. 2. 2017 BUL 1:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 7. 2. 2017 BUL 0:1 CZE
2016 15 7-2-6 25:24
Přátelská mezistátní utkání U19 13. 11. 2016 GER 1:2 CZE
Kvalifikace ME 2017 U19 11. 10. 2016 Ústí nad Labem CZE 0:2 FRA
Kvalifikace ME 2017 U19 8. 10. 2016 Ústí nad Labem SVN 1:2 CZE
Kvalifikace ME 2017 U19 6. 10. 2016 Teplice CZE 5:0 EST
Přátelská mezistátní utkání U19 6. 9. 2016 Tubize BEL 4:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 2. 9. 2016 Příbram CZE 2:1 ITA
Panda cup hráčů do 19 let 19. 6. 2016 CZE 2:5 CRO
Panda cup hráčů do 19 let 17. 6. 2016 JPN 2:1 CZE
Panda cup hráčů do 19 let 15. 6. 2016 CHN 0:0 CZE
Elitní fáze kvalifikace ME 2016 reprezentace do 19 let 29. 3. 2016 AUT 3:1 CZE
Elitní fáze kvalifikace ME 2016 reprezentace do 19 let 26. 3. 2016 CZE 1:2 SVK
Elitní fáze kvalifikace ME 2016 reprezentace do 19 let 24. 3. 2016 CZE 3:0 ROU
Přátelská mezistátní utkání U19 25. 2. 2016 TUR 2:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 4. 2. 2016 GRE 0:1 CZE
Přípravné zápasy reprezentace U19 v roce 2016 2. 2. 2016 GRE 1:1 CZE
2015 18 8-5-5 27:29
Přátelská mezistátní utkání U19 16. 11. 2015 Chomutov CZE 2:4 NED
Přátelská mezistátní utkání U19 12. 11. 2015 ITA 4:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2016 1. fáze 13. 10. 2015 Tallinn SRB 2:4 CZE
Kvalifikace EURO U19 2016 1. fáze 10. 10. 2015 Tallinn CZE 2:1 EST
Kvalifikace EURO U19 2016 1. fáze 8. 10. 2015 Tallinn CZE 4:0 ARM
Přátelská mezistátní utkání U19 6. 9. 2015 Tampere FIN 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 4. 9. 2015 Tampere FIN 0:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 13. 8. 2015 Telki HUN 2:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 11. 8. 2015 Telki HUN 1:2 CZE
Turnaj U19 USA 2015 15. 7. 2015 URU 1:0 CZE
Turnaj U19 USA 2015 13. 7. 2015 USA 1:1 CZE
Turnaj U19 USA 2015 11. 7. 2015 MEX 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2015 Elitní fáze 31. 3. 2015 Walldorf GER 6:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2015 Elitní fáze 28. 3. 2015 Walldorf SVK 3:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2015 Elitní fáze 26. 3. 2015 Walldorf CZE 1:0 IRL
La Manga Cup 2015 16. 2. 2015 La Manga CZE 2:0 SVK
La Manga Cup 2015 14. 2. 2015 La Manga NOR 1:2 CZE
La Manga Cup 2015 12. 2. 2015 La Manga CZE 1:1 POR
2014 15 6-3-6 15:21
Kvalifikace EURO U19 2015 1. fáze 14. 10. 2014 Portadown CZE 0:3 RUS
Kvalifikace EURO U19 2015 1. fáze 11. 10. 2014 Portadown FRO 0:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2015 1. fáze 9. 10. 2014 Dungannon CZE 2:0 NIR
MPU Skotsko - ČR 2x 4. 9. 2014 Irvine SCO 0:0 CZE
MPU Skotsko - ČR 2x 2. 9. 2014 Irvine SCO 2:2 CZE
MPU ČR - Kypr 2x 14. 8. 2014 Pardubice CZE 1:0 CYP
MPU ČR - Kypr 2x 12. 8. 2014 Živanice CZE 4:0 CYP
Kvalifikace EURO U19 2014 Elitní fáze 29. 5. 2014 Sliven CZE 0:3 SWE
Kvalifikace EURO U19 2014 Elitní fáze 26. 5. 2014 Sliven CZE 0:2 BUL
Kvalifikace EURO U19 2014 Elitní fáze 24. 5. 2014 Sliven CZE 1:0 ITA
U19 turnaj v Portugalsku 20. 4. 2014 Varzim GEO 1:2 CZE
U19 turnaj v Portugalsku 18. 4. 2014 Varzim POR 3:0 CZE
U19 turnaj v Portugalsku 16. 4. 2014 Varzim RUS 1:1 CZE
MPU U19 Srbsko - ČR 2x 6. 3. 2014 Stara Pazova SRB 2:0 CZE
MPU U19 Srbsko - ČR 2x 4. 3. 2014 Stara Pazova SRB 4:0 CZE
2013 15 8-2-5 26:28
Kvalifikace EURO U19 2014 1. fáze 22. 10. 2013 Kravaře CZE 3:0 CRO
Kvalifikace EURO U19 2014 1. fáze 19. 10. 2013 Kravaře CZE 3:0 GIB
Kvalifikace EURO U19 2014 1. fáze 17. 10. 2013 Kravaře CZE 4:1 CYP
MPU Lotyšsko - ČR 9. 9. 2013 Liepaja LVA 0:1 CZE
MPU Lotyšsko - ČR 7. 9. 2013 Liepaja LVA 0:0 CZE
MPU Belgie - ČR 2x 15. 8. 2013 Tubize BEL 5:2 CZE
MPU Belgie - ČR 2x 13. 8. 2013 Tubize BEL 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2013 Elitní fáze 9. 6. 2013 Varzim BUL 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2013 Elitní fáze 6. 6. 2013 CZE 1:4 POR
Kvalifikace EURO U19 2013 Elitní fáze 4. 6. 2013 DEN 5:0 CZE
MPU U-19 ČR - Chorvatsko 2x 2. 5. 2013 Opatovice nad Labem CZE 4:1 CRO
MPU U-19 ČR - Chorvatsko 2x 30. 4. 2013 Hradec Králové CZE 2:1 CRO
Přátelská mezistátní utkání U19 21. 3. 2013 Weekendam NED 6:0 CZE
MPU Irsko - ČR 2x 7. 2. 2013 Athlone IRL 1:1 CZE
MPU Irsko - ČR 2x 5. 2. 2013 Athlone IRL 2:1 CZE
2012 12 4-2-6 12:18
Přátelská mezistátní utkání U19 21. 11. 2012 Milán CZE 0:4 ITA
1. fáze kvalifikace U-19 15. 10. 2012 Sligo CZE 2:1 GRE
1. fáze kvalifikace U-19 12. 10. 2012 Portadown CZE 2:0 MDA
1. fáze kvalifikace U-19 10. 10. 2012 Dungannon CZE 1:1 NIR
Přátelská mezistátní utkání U19 19. 9. 2012 Gmünd AUT 3:1 CZE
MPU ČR - Makedonie 9. 8. 2012 Šardice CZE 3:1 MKD
MPU ČR - Makedonie 7. 8. 2012 Břeclav CZE 1:0 MKD
Kvalifikace EURO U19 2012 Elitní fáze 30. 5. 2012 Slaný CZE 0:1 NOR
Kvalifikace EURO U19 2012 Elitní fáze 27. 5. 2012 Praha CZE 0:3 NED
Kvalifikace EURO U19 2012 Elitní fáze 25. 5. 2012 Praha CZE 1:2 FRA
Přátelská mezistátní utkání U19 17. 4. 2012 Plzeň CZE 0:0 GER
Přátelská mezistátní utkání U19 28. 2. 2012 Londýn ENG 2:1 CZE
2011 19 11-4-4 32:22
Kvalifikace EURO U19 2012 1. fáze 13. 11. 2011 Tel Aviv CZE 1:0 SRB
Kvalifikace EURO U19 2012 1. fáze 10. 11. 2011 Tel Aviv CZE 1:0 LTU
Kvalifikace EURO U19 2012 1. fáze 8. 11. 2011 Herzliya CZE 1:2 ISR
MPU ČR - Chorvatsko 2x 6. 10. 2011 Soběslav CZE 3:2 CRO
MPU ČR - Chorvatsko 2x 4. 10. 2011 Sezimovo Ústí CZE 2:2 CRO
MPU Norsko - ČR 2x 1. 9. 2011 Lillestrom NOR 2:0 CZE
MPU Norsko - ČR 2x 30. 8. 2011 Kongsvinger NOR 1:1 CZE
EURO U19 2011 1. 8. 2011 Bukurešť CZE 2:3pp ESP
EURO U19 2011 29. 7. 2011 Bukurešť CZE 4:2 SRB
EURO U19 2011 26. 7. 2011 Bukurešť CZE 1:0 GRE
EURO U19 2011 23. 7. 2011 Bukurešť CZE 2:1 IRL
EURO U19 2011 20. 7. 2011 Bukurešť ROU 1:3 CZE
Kvalifikace EURO U19 2011 Elitní fáze 24. 5. 2011 Břeclav CZE 2:1 ISR
Kvalifikace EURO U19 2011 Elitní fáze 21. 5. 2011 Lanžhot NED 0:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2011 Elitní fáze 19. 5. 2011 Kyjov RUS 0:0 CZE
MPU ČR - Itálie 21. 4. 2011 Libčice nad Vltavou CZE 3:0 ITA
MPU ČR - Itálie 19. 4. 2011 Praha CZE 2:3 ITA
MPU Chorvatsko - ČR 3. 3. 2011 Umag CRO 0:0 CZE
MPU Chorvatsko - ČR 1. 3. 2011 Umag CRO 2:3 CZE
2010 11 3-5-3 14:14
Přátelská mezistátní utkání U19 17. 11. 2010 Drážďany GER 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2011 1. fáze 6. 10. 2010 Sarajevo CZE 3:0 BLR
Kvalifikace EURO U19 2011 1. fáze 3. 10. 2010 Sarajevo BIH 0:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2011 1. fáze 1. 10. 2010 Sarajevo CZE 0:1 MKD
MPU U-19 Švýcarsko - ČR 2x 7. 9. 2010 SUI 3:0 CZE
MPU U-19 Švýcarsko - ČR 2x 4. 9. 2010 Lausanne SUI 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2010 Elitní fáze 26. 5. 2010 Moskva NIR 1:3 CZE
Kvalifikace EURO U19 2010 Elitní fáze 23. 5. 2010 Moskva RUS 3:3 CZE
Kvalifikace EURO U19 2010 Elitní fáze 21. 5. 2010 Moskva ITA 2:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 5. 5. 2010 Aue GER 2:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 2. 3. 2010 Nymburk CZE 0:0 SWE
2009 9 3-2-4 14:15
Kvalifikace EURO U19 2010 1. fáze 17. 11. 2009 CZE 0:1 NED
Kvalifikace EURO U19 2010 1. fáze 14. 11. 2009 Ta' Qali CZE 4:0 MLT
Kvalifikace EURO U19 2010 1. fáze 12. 11. 2009 Ta' Qali CZE 3:1 CYP
Kvalifikace EURO U19 2009 Elitní fáze 23. 5. 2009 Tallinn GER 1:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2009 Elitní fáze 21. 5. 2009 Laa an der Thaya ESP 5:1 CZE
Turnaj v Portugalsku 11. 4. 2009 Varzim POR 2:2 CZE
Turnaj v Portugalsku 9. 4. 2009 Aveiro DEN 2:4 CZE
Turnaj v Portugalsku 8. 4. 2009 Aveiro ROU 3:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 25. 3. 2009 Coventry ENG 0:0 CZE
2008 14 6-5-3 15:14
Kvalifikace EURO U19 2009 1. fáze 27. 11. 2008 Larnaca GEO 0:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2009 1. fáze 24. 11. 2008 Nikósie DEN 0:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2009 1. fáze 22. 11. 2008 Larnaca CYP 1:1 CZE
MPU ČR - Německo 7. 9. 2008 Varnsdorf CZE 0:5 GER
MPU ČR - Německo 4. 9. 2008 Český Dub CZE 2:1 GER
EURO U19 2008 23. 7. 2008 Mladá Boleslav CZE 1:2pp GER
EURO U19 2008 20. 7. 2008 Mladá Boleslav CZE 3:4 ITA
EURO U19 2008 17. 7. 2008 Liberec CZE 0:0 GRE
EURO U19 2008 14. 7. 2008 Jablonec nad Nisou CZE 2:0 ENG
MPU ČR - Belgie 2x 24. 4. 2008 Jablonec nad Nisou CZE 0:0 BEL
MPU ČR - Belgie 2x 22. 4. 2008 Jablonec nad Nisou CZE 1:0 BEL
Přátelská mezistátní utkání U19 26. 3. 2008 Rijnsburg NED 1:1 CZE
MPU Irsko - ČR 2x 7. 2. 2008 Dublin IRL 0:2 CZE
MPU Irsko - ČR 2x 5. 2. 2008 Dublin IRL 0:1 CZE
2007 12 6-0-6 21:20
MPU ČR - Polsko U-19 2x 4. 10. 2007 Varnsdorf CZE 3:1 POL
MPU ČR - Polsko U-19 2x 2. 10. 2007 Hrádek nad Nisou CZE 1:0 POL
MPU Finsko - ČR U-19 6. 9. 2007 Tervakoski FIN 1:4 CZE
MPU Finsko - ČR U-19 4. 9. 2007 Nokia FIN 0:3 CZE
Kvalifikační turnaj U-19, Elite Round 20. 5. 2007 Northampton ENG 2:0 CZE
Kvalifikační turnaj U-19, Elite Round 17. 5. 2007 Worcester RUS 3:1 CZE
Kvalifikační turnaj U-19, Elite Round 15. 5. 2007 Burton NED 2:0 CZE
MPU ČR - Irsko 2x 26. 4. 2007 Choceň CZE 1:2 IRL
MPU ČR - Irsko 2x 24. 4. 2007 Hlinsko CZE 4:1 IRL
Přátelská mezistátní utkání U19 28. 3. 2007 Bressanone ITA 1:2 CZE
Turnaj Copa del Atlántico 9. 2. 2007 Kanárské ostrovy ESP 4:0 CZE
Turnaj Copa del Atlántico 7. 2. 2007 Kanárské ostrovy DEN 3:2 CZE
2006 19 8-6-5 31:18
Kvalifikace EURO U19 2007 1. fáze 5. 11. 2006 Esch-sur-Alzette TUR 0:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2007 1. fáze 2. 11. 2006 Hostert LUX 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2007 1. fáze 31. 10. 2006 Hostert WAL 0:5 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 27. 9. 2006 Samobor CRO 1:1 CZE
2x MPU Švédsko - ČR 7. 9. 2006 Katrineholm SWE 1:1 CZE
2x MPU Švédsko - ČR 5. 9. 2006 Nykobing SWE 1:0 CZE
MPU Slovensko - ČR, ČR - Slovensko 17. 8. 2006 Šardice CZE 3:3 SVK
MPU Slovensko - ČR, ČR - Slovensko 15. 8. 2006 Nemšová SVK 0:1 CZE
EURO U19 2006 26. 7. 2006 Grodzisk SCO 1:0 CZE
EURO U19 2006 23. 7. 2006 Grodzisk POL 0:2 CZE
EURO U19 2006 20. 7. 2006 Swarzedz AUT 1:3 CZE
EURO U19 2006 18. 7. 2006 Pobiedziska BEL 4:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2006 Elitní fáze 28. 5. 2006 Doněck SUI 1:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2006 Elitní fáze 26. 5. 2006 Doněck UKR 0:3 CZE
Kvalifikace EURO U19 2006 Elitní fáze 24. 5. 2006 Doněck DEN 0:2 CZE
MPU ČR - Srbsko a Černá Hora 13. 4. 2006 Přeštice CZE 0:1 SRB
MPU ČR - Srbsko a Černá Hora 11. 4. 2006 Přeštice CZE 1:1 SRB
MPU U19 Portugalsko vs. ČR 9. 2. 2006 Sines POR 2:2 CZE
MPU U19 Portugalsko vs. ČR 7. 2. 2006 Santiago do Cacém POR 0:2 CZE
2005 11 6-0-5 15:13
MT U-19 v Polsku 11. 10. 2005 Szamotuly POL 2:1 CZE
MT U-19 v Polsku 9. 10. 2005 Wronki POL 0:1 CZE
MT U-19 v Polsku 7. 10. 2005 Grodzisk ENG 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 20. 9. 2005 Hollabrunn AUT 1:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2005 Elitní fáze 18. 5. 2005 Zlín CZE 1:2 GER
Kvalifikace EURO U19 2005 Elitní fáze 16. 5. 2005 Šardice CZE 2:0 CRO
Kvalifikace EURO U19 2005 Elitní fáze 14. 5. 2005 Uherské Hradiště CZE 0:2 NED
Přátelská mezistátní utkání U19 27. 4. 2005 Brezová SVK 1:3 CZE
Mezistátní turnaj U-19 La Manga 11. 2. 2005 La Manga NOR 1:2 CZE
Mezistátní turnaj U-19 La Manga 10. 2. 2005 La Manga IRL 0:2 CZE
Mezistátní turnaj U-19 La Manga 8. 2. 2005 La Manga DEN 3:1 CZE
2004 13 6-4-3 25:15
MPU U-19 Kypr vs. ČR 4. 11. 2004 Limassol CYP 1:3 CZE
MPU U-19 Kypr vs. ČR 2. 11. 2004 Limassol CYP 2:5 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 6. 10. 2004 Norwich ENG 1:1 CZE
MPU U-19 Finsko, Švýcarsko 19. 8. 2004 Mikulov CZE 2:2 SUI
MPU U-19 Finsko, Švýcarsko 17. 8. 2004 Šardice CZE 2:3 FIN
Kvalifikace EURO U19 2004 Elitní fáze 23. 5. 2004 Viterbo ITA 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2004 Elitní fáze 21. 5. 2004 Montefiascone ISR 1:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2004 Elitní fáze 19. 5. 2004 Viterbo BLR 0:3 CZE
MPU ČR vs. Finsko U-19 6. 5. 2004 Rakovník CZE 1:1 FIN
MPU ČR vs. Finsko U-19 4. 5. 2004 Kladno CZE 2:1 FIN
Přátelská mezistátní utkání U19 16. 3. 2004 Westerlo BEL 2:1 CZE
MPU U-19 Portugalsko vs. ČR 12. 2. 2004 Alverca POR 0:3 CZE
MPU U-19 Portugalsko vs. ČR 10. 2. 2004 Sintra POR 0:1 CZE
2003 14 5-3-6 17:23
MPU Slovensko vs. ČR 9. 10. 2003 Pezinok SVK 3:1 CZE
MPU Slovensko vs. ČR 7. 10. 2003 Pezinok SVK 2:1 CZE
MPU U-19 Dánsko vs. ČR 28. 8. 2003 Helsingor DEN 0:1 CZE
MPU U-19 Dánsko vs. ČR 26. 8. 2003 Helsingor DEN 4:1 CZE
EURO U19 2003 23. 7. 2003 Vaduz ITA 1:0 CZE
EURO U19 2003 20. 7. 2003 Eschen ENG 0:3 CZE
EURO U19 2003 18. 7. 2003 Schaan AUT 4:1 CZE
EURO U19 2003 16. 7. 2003 Balzers FRA 3:3 CZE
Kvalifikace EURO U19 2003 Elitní fáze 23. 4. 2003 Zwickau BEL 0:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2003 Elitní fáze 21. 4. 2003 Aue GER 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2003 Elitní fáze 19. 4. 2003 Falkenstein SVK 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 16. 4. 2003 Budapešť HUN 2:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 26. 3. 2003 Virtebo ITA 3:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 11. 2. 2003 Caen FRA 0:0 CZE
2002 12 7-3-2 19:14
Přátelská mezistátní utkání U19 13. 11. 2002 Lanžhot CZE 3:0 SVK
Přátelská mezistátní utkání U19 23. 10. 2002 Baza ESP 3:1 CZE
2x PMU ČR "19" - Řecko "19" 12. 9. 2002 Slaný CZE 1:0 GRE
2x PMU ČR "19" - Řecko "19" 10. 9. 2002 Rakovník CZE 2:1 GRE
EURO U19 2002 25. 7. 2002 Oslo NOR 0:1 CZE
EURO U19 2002 23. 7. 2002 Lillestrom SVK 5:2 CZE
EURO U19 2002 21. 7. 2002 Moss ESP 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2002 14. 5. 2002 Savlievo BUL 1:3 CZE
Kvalifikace EURO U19 2002 1. 5. 2002 Šardice CZE 1:1 BUL
MT Portugalsko - ČR "19" 30. 3. 2002 Leca GRE 0:1 CZE
MT Portugalsko - ČR "19" 28. 3. 2002 Paranhos POR 1:1 CZE
MT Portugalsko - ČR "19" 27. 3. 2002 Padroense GER 1:2 CZE
2001 5 3-2-0 24:6
Kvalifikace EURO U19 2002 13. 10. 2001 Mnichovo Hradiště CZE 13:0 AND
Kvalifikace EURO U19 2002 11. 10. 2001 Český Dub CZE 3:1 UKR
Kvalifikace EURO U19 2002 9. 10. 2001 Čelákovice CZE 2:2 ISL
2xMU ČR "19" - Řecko "19" 20. 9. 2001 Mnichovo Hradiště CZE 2:2 GRE
2xMU ČR "19" - Řecko "19" 18. 9. 2001 Lipnice CZE 4:1 GRE