Česko 19 - Bilance dle soupeřů

Země Zápasy V-R-P Skóre
1 1-0-0 6:0
Mezinárodní přátelské utkání s Černou Horou 12. 10. 2018 Kroměříž CZE 6:0
Andorra
2 2-0-0 16:0
Kvalifikace ME U19 2023 - základní fáze 21. 9. 2022 Meyrin CZE 3:0 AND
Kvalifikace EURO U19 2002 13. 10. 2001 Mnichovo Hradiště CZE 13:0 AND
Anglie
10 4-2-4 11:11
Kvalifikace ME U19 2019 - elitní fáze 20. 3. 2019 Burton upon Trent ENG 4:1 CZE
Přípravné zápasy s Anglií a s Řeckem (2. - 8. 10. 2017) 6. 10. 2017 Znojmo CZE 1:0 ENG
Mistrovství Evropy 2017 hráčů do 19 let - ME 2017 U19 12. 7. 2017 Tbilisi CZE 0:1 ENG
Přátelská mezistátní utkání U19 28. 2. 2012 Londýn ENG 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 25. 3. 2009 Coventry ENG 0:0 CZE
EURO U19 2008 14. 7. 2008 Jablonec nad Nisou CZE 2:0 ENG
Kvalifikační turnaj U-19, Elite Round 20. 5. 2007 Northampton ENG 2:0 CZE
MT U-19 v Polsku 7. 10. 2005 Grodzisk ENG 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 6. 10. 2004 Norwich ENG 1:1 CZE
EURO U19 2003 20. 7. 2003 Eschen ENG 0:3 CZE
Arménie
2 2-0-0 9:0
Kvalifikace ME 2018 U19 - základní fáze 8. 11. 2017 Wiltz CZE 5:0 ARM
Kvalifikace EURO U19 2016 1. fáze 8. 10. 2015 Tallinn CZE 4:0 ARM
Ázerbájdžán
1 1-0-0 4:0
Kvalifikace ME U19 2020 - základní fáze 12. 10. 2019 Opava CZE 4:0 AZE
Belgie
11 2-4-5 15:24
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2023 12. 9. 2023 BEL 3:1 CZE
Turnaj U19 v Portugalsku 5. 9. 2021 Fafe BEL 3:3 CZE
Přípravný zápas U19 s Belgií 10. 9. 2019 Tubize BEL 2:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 6. 9. 2016 Tubize BEL 4:1 CZE
MPU Belgie - ČR 2x 15. 8. 2013 Tubize BEL 5:2 CZE
MPU Belgie - ČR 2x 13. 8. 2013 Tubize BEL 1:2 CZE
MPU ČR - Belgie 2x 24. 4. 2008 Jablonec nad Nisou CZE 0:0 BEL
MPU ČR - Belgie 2x 22. 4. 2008 Jablonec nad Nisou CZE 1:0 BEL
EURO U19 2006 18. 7. 2006 Pobiedziska BEL 4:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 16. 3. 2004 Westerlo BEL 2:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2003 Elitní fáze 23. 4. 2003 Zwickau BEL 0:0 CZE
Bělorusko
2 2-0-0 6:0
Kvalifikace EURO U19 2011 1. fáze 6. 10. 2010 Sarajevo CZE 3:0 BLR
Kvalifikace EURO U19 2004 Elitní fáze 19. 5. 2004 Viterbo BLR 0:3 CZE
Bosna a Hercegovina
2 0-1-1 0:1
Kvalifikace ME U19 2022 - elitní fáze 23. 3. 2022 Saint-Paul-lés-Dax CZE 0:1 BIH
Kvalifikace EURO U19 2011 1. fáze 3. 10. 2010 Sarajevo BIH 0:0 CZE
Brazílie
1 0-1-0 0:0
Festival International Espoirs 2017 (Toulon, Francie) 6. 6. 2017 BRA 0:0 CZE
Bulharsko
6 4-1-1 10:6
Přátelská mezistátní utkání U19 9. 2. 2017 BUL 1:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 7. 2. 2017 BUL 0:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2014 Elitní fáze 26. 5. 2014 Sliven CZE 0:2 BUL
Kvalifikace EURO U19 2013 Elitní fáze 9. 6. 2013 Varzim BUL 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2002 14. 5. 2002 Savlievo BUL 1:3 CZE
Kvalifikace EURO U19 2002 1. 5. 2002 Šardice CZE 1:1 BUL
Čína
1 0-1-0 0:0
Panda cup hráčů do 19 let 15. 6. 2016 CHN 0:0 CZE
Dánsko
14 4-2-8 21:31
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2024 22. 2. 2024 CZE 1:3 DEN
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2024 20. 2. 2024 CZE 2:3 DEN
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2023 21. 11. 2022 Murcia CZE 1:3 DEN
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2023 18. 11. 2022 Murcia CZE 2:3 DEN
Kvalifikace ME U19 2022 - základní fáze 12. 10. 2021 Opava DEN 1:1 CZE
Kvalifikace ME U19 2019 - elitní fáze 23. 3. 2019 Loughborough CZE 3:1 DEN
Kvalifikace EURO U19 2013 Elitní fáze 4. 6. 2013 DEN 5:0 CZE
Turnaj v Portugalsku 9. 4. 2009 Aveiro DEN 2:4 CZE
Kvalifikace EURO U19 2009 1. fáze 24. 11. 2008 Nikósie DEN 0:0 CZE
Turnaj Copa del Atlántico 7. 2. 2007 Kanárské ostrovy DEN 3:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2006 Elitní fáze 24. 5. 2006 Doněck DEN 0:2 CZE
Mezistátní turnaj U-19 La Manga 8. 2. 2005 La Manga DEN 3:1 CZE
MPU U-19 Dánsko vs. ČR 28. 8. 2003 Helsingor DEN 0:1 CZE
MPU U-19 Dánsko vs. ČR 26. 8. 2003 Helsingor DEN 4:1 CZE
Estonsko
2 2-0-0 7:1
Kvalifikace ME 2017 U19 6. 10. 2016 Teplice CZE 5:0 EST
Kvalifikace EURO U19 2016 1. fáze 10. 10. 2015 Tallinn CZE 2:1 EST
Faerské ostrovy
1 1-0-0 2:0
Kvalifikace EURO U19 2015 1. fáze 11. 10. 2014 Portadown FRO 0:2 CZE
Finsko
8 4-3-1 14:7
Kvalifikace ME hráčů do 19 let 2024 - základní fáze 14. 10. 2023 CZE 1:0 FIN
Přátelská mezistátní utkání U19 6. 9. 2015 Tampere FIN 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 4. 9. 2015 Tampere FIN 0:0 CZE
MPU Finsko - ČR U-19 6. 9. 2007 Tervakoski FIN 1:4 CZE
MPU Finsko - ČR U-19 4. 9. 2007 Nokia FIN 0:3 CZE
MPU U-19 Finsko, Švýcarsko 17. 8. 2004 Šardice CZE 2:3 FIN
MPU ČR vs. Finsko U-19 6. 5. 2004 Rakovník CZE 1:1 FIN
MPU ČR vs. Finsko U-19 4. 5. 2004 Kladno CZE 2:1 FIN
Francie
6 1-2-3 5:10
Kvalifikace ME U19 2022 - elitní fáze 26. 3. 2022 Saint-Paul-lés-Dax FRA 0:1 CZE
Mistrovství Evropy U19 v Arménii 15. 7. 2019 Jerevan CZE 0:3 FRA
Kvalifikace ME 2017 U19 11. 10. 2016 Ústí nad Labem CZE 0:2 FRA
Kvalifikace EURO U19 2012 Elitní fáze 25. 5. 2012 Praha CZE 1:2 FRA
EURO U19 2003 16. 7. 2003 Balzers FRA 3:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 11. 2. 2003 Caen FRA 0:0 CZE
Gibraltar
1 1-0-0 3:0
Kvalifikace EURO U19 2014 1. fáze 19. 10. 2013 Kravaře CZE 3:0 GIB
Gruzie
5 5-0-0 11:3
Přípravná utkání U19 s Gruzií 8. 8. 2019 Frýdek-Místek CZE 3:1 GEO
Přípravná utkání U19 s Gruzií 6. 8. 2019 Opava CZE 3:1 GEO
Mistrovství Evropy 2017 hráčů do 19 let - ME 2017 U19 8. 7. 2017 Tbilisi GEO 0:2 CZE
U19 turnaj v Portugalsku 20. 4. 2014 Varzim GEO 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2009 1. fáze 27. 11. 2008 Larnaca GEO 0:1 CZE
Chile
1 0-1-0 1:1
SBS CUP INTERNATIONAL YOUTH SOCCER 11. 8. 2017 Shizuoka CHI 1:1 pen: 4:2 CZE
Chorvatsko
12 7-4-1 27:17
Kvalifikace ME U19 2023 - elitní fáze 22. 3. 2023 CZE 3:1 CRO
Kvalifikace na ME U19 - základní část 20. 11. 2018 Zlín CRO 2:2 CZE
Panda cup hráčů do 19 let 19. 6. 2016 CZE 2:5 CRO
Kvalifikace EURO U19 2014 1. fáze 22. 10. 2013 Kravaře CZE 3:0 CRO
MPU U-19 ČR - Chorvatsko 2x 2. 5. 2013 Opatovice nad Labem CZE 4:1 CRO
MPU U-19 ČR - Chorvatsko 2x 30. 4. 2013 Hradec Králové CZE 2:1 CRO
MPU ČR - Chorvatsko 2x 6. 10. 2011 Soběslav CZE 3:2 CRO
MPU ČR - Chorvatsko 2x 4. 10. 2011 Sezimovo Ústí CZE 2:2 CRO
MPU Chorvatsko - ČR 3. 3. 2011 Umag CRO 0:0 CZE
MPU Chorvatsko - ČR 1. 3. 2011 Umag CRO 2:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 27. 9. 2006 Samobor CRO 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2005 Elitní fáze 16. 5. 2005 Šardice CZE 2:0 CRO
Indonésie
1 1-0-0 2:0
Festival International Espoirs 2017 (Toulon, Francie) 3. 6. 2017 CZE 2:0 IDN
Irsko
12 6-1-5 18:13
Mistrovství Evropy U19 v Arménii 21. 7. 2019 Jerevan CZE 1:2 IRL
Přátelská mezistátní utkání U19 4. 9. 2017 IRL 2:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 2. 9. 2017 IRL 2:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2015 Elitní fáze 26. 3. 2015 Walldorf CZE 1:0 IRL
MPU Irsko - ČR 2x 7. 2. 2013 Athlone IRL 1:1 CZE
MPU Irsko - ČR 2x 5. 2. 2013 Athlone IRL 2:1 CZE
EURO U19 2011 23. 7. 2011 Bukurešť CZE 2:1 IRL
MPU Irsko - ČR 2x 7. 2. 2008 Dublin IRL 0:2 CZE
MPU Irsko - ČR 2x 5. 2. 2008 Dublin IRL 0:1 CZE
MPU ČR - Irsko 2x 26. 4. 2007 Choceň CZE 1:2 IRL
MPU ČR - Irsko 2x 24. 4. 2007 Hlinsko CZE 4:1 IRL
Mezistátní turnaj U-19 La Manga 10. 2. 2005 La Manga IRL 0:2 CZE
Island
1 0-1-0 2:2
Kvalifikace EURO U19 2002 9. 10. 2001 Čelákovice CZE 2:2 ISL
Itálie
13 4-2-7 16:25
Kvalifikace ME 2018 U19 - elitní fáze 27. 3. 2018 Udine ITA 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 2. 9. 2016 Příbram CZE 2:1 ITA
Přátelská mezistátní utkání U19 12. 11. 2015 ITA 4:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2014 Elitní fáze 24. 5. 2014 Sliven CZE 1:0 ITA
Přátelská mezistátní utkání U19 21. 11. 2012 Milán CZE 0:4 ITA
MPU ČR - Itálie 21. 4. 2011 Libčice nad Vltavou CZE 3:0 ITA
MPU ČR - Itálie 19. 4. 2011 Praha CZE 2:3 ITA
Kvalifikace EURO U19 2010 Elitní fáze 21. 5. 2010 Moskva ITA 2:0 CZE
EURO U19 2008 20. 7. 2008 Mladá Boleslav CZE 3:4 ITA
Přátelská mezistátní utkání U19 28. 3. 2007 Bressanone ITA 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2004 Elitní fáze 23. 5. 2004 Viterbo ITA 1:1 CZE
EURO U19 2003 23. 7. 2003 Vaduz ITA 1:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 26. 3. 2003 Virtebo ITA 3:0 CZE
Izrael
3 1-0-2 3:4
Kvalifikace EURO U19 2012 1. fáze 8. 11. 2011 Herzliya CZE 1:2 ISR
Kvalifikace EURO U19 2011 Elitní fáze 24. 5. 2011 Břeclav CZE 2:1 ISR
Kvalifikace EURO U19 2004 Elitní fáze 21. 5. 2004 Montefiascone ISR 1:0 CZE
Japonsko
3 0-0-3 2:5
Turnaj Copa del Atlantico 31. 1. 2018 Kanárské ostrovy JPN 1:0 CZE
SBS CUP INTERNATIONAL YOUTH SOCCER 13. 8. 2017 Shizuoka JPN 2:1 CZE
Panda cup hráčů do 19 let 17. 6. 2016 JPN 2:1 CZE
Japonsko
1 1-0-0 2:1
SBS CUP INTERNATIONAL YOUTH SOCCER 10. 8. 2017 Shizuoka JPN 1:2 CZE
Kazachstán
1 1-0-0 3:0
Kvalifikace ME U19 2022 - základní fáze 6. 10. 2021 Opava CZE 3:0 KAZ
Kypr
7 6-1-0 21:6
MPU ČR - Kypr 2x 14. 8. 2014 Pardubice CZE 1:0 CYP
MPU ČR - Kypr 2x 12. 8. 2014 Živanice CZE 4:0 CYP
Kvalifikace EURO U19 2014 1. fáze 17. 10. 2013 Kravaře CZE 4:1 CYP
Kvalifikace EURO U19 2010 1. fáze 12. 11. 2009 Ta' Qali CZE 3:1 CYP
Kvalifikace EURO U19 2009 1. fáze 22. 11. 2008 Larnaca CYP 1:1 CZE
MPU U-19 Kypr vs. ČR 4. 11. 2004 Limassol CYP 1:3 CZE
MPU U-19 Kypr vs. ČR 2. 11. 2004 Limassol CYP 2:5 CZE
Litva
1 1-0-0 1:0
Kvalifikace EURO U19 2012 1. fáze 10. 11. 2011 Tel Aviv CZE 1:0 LTU
Lotyšsko
3 2-1-0 5:0
Přípravné utkání ČR U19 s Lotyšskem 24. 8. 2022 Praha CZE 4:0 LVA
MPU Lotyšsko - ČR 9. 9. 2013 Liepaja LVA 0:1 CZE
MPU Lotyšsko - ČR 7. 9. 2013 Liepaja LVA 0:0 CZE
Lucembursko
3 2-1-0 8:2
Kvalifikace na ME U19 - základní část 14. 11. 2018 Zlín CZE 2:1 LUX
Kvalifikace ME 2018 U19 - základní fáze 11. 11. 2017 Esch CZE 5:0 LUX
Kvalifikace EURO U19 2007 1. fáze 2. 11. 2006 Hostert LUX 1:1 CZE
Maďarsko
5 5-0-0 13:7
UEFA Preparation tournament pro hráče do 19 let 21. 11. 2023 CZE 3:1 HUN
Elitní fáze kvalifikace ME 2017 U19 22. 3. 2017 Uherské Hradiště HUN 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 13. 8. 2015 Telki HUN 2:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 11. 8. 2015 Telki HUN 1:2 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 16. 4. 2003 Budapešť HUN 2:3 CZE
Malta
1 1-0-0 4:0
Kvalifikace EURO U19 2010 1. fáze 14. 11. 2009 Ta' Qali CZE 4:0 MLT
Mexiko
2 1-1-0 3:2
Přípravný zápas U19 s Mexikem 16. 11. 2019 's-Gravenzande CZE 2:1 MEX
Turnaj U19 USA 2015 11. 7. 2015 MEX 1:1 CZE
Moldavsko
1 1-0-0 2:0
1. fáze kvalifikace U-19 12. 10. 2012 Portadown CZE 2:0 MDA
Německo
12 5-2-5 14:23
Přátelská mezistátní utkání U19 13. 11. 2016 GER 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2015 Elitní fáze 31. 3. 2015 Walldorf GER 6:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 17. 4. 2012 Plzeň CZE 0:0 GER
Přátelská mezistátní utkání U19 17. 11. 2010 Drážďany GER 1:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 5. 5. 2010 Aue GER 2:3 CZE
Kvalifikace EURO U19 2009 Elitní fáze 23. 5. 2009 Tallinn GER 1:0 CZE
MPU ČR - Německo 7. 9. 2008 Varnsdorf CZE 0:5 GER
MPU ČR - Německo 4. 9. 2008 Český Dub CZE 2:1 GER
EURO U19 2008 23. 7. 2008 Mladá Boleslav CZE 1:2pp GER
Kvalifikace EURO U19 2005 Elitní fáze 18. 5. 2005 Zlín CZE 1:2 GER
Kvalifikace EURO U19 2003 Elitní fáze 21. 4. 2003 Aue GER 1:2 CZE
MT Portugalsko - ČR "19" 27. 3. 2002 Padroense GER 1:2 CZE
Nizozemsko
10 1-2-7 8:27
Přípravný zápas U19 s Nizozemskem 14. 11. 2019 Katwijk NED 3:3 CZE
Mezinárodní přátelské utkání s Nizozemskem 8. 9. 2018 NED 5:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 16. 11. 2015 Chomutov CZE 2:4 NED
Přátelská mezistátní utkání U19 21. 3. 2013 Weekendam NED 6:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2012 Elitní fáze 27. 5. 2012 Praha CZE 0:3 NED
Kvalifikace EURO U19 2011 Elitní fáze 21. 5. 2011 Lanžhot NED 0:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2010 1. fáze 17. 11. 2009 CZE 0:1 NED
Přátelská mezistátní utkání U19 26. 3. 2008 Rijnsburg NED 1:1 CZE
Kvalifikační turnaj U-19, Elite Round 15. 5. 2007 Burton NED 2:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2005 Elitní fáze 14. 5. 2005 Uherské Hradiště CZE 0:2 NED
Norsko
9 3-3-3 8:11
Přípravné zápasy U19 ve Španělsku 15. 11. 2021 Marbella NOR 4:1 CZE
Kvalifikace ME U19 2020 - základní fáze 15. 10. 2019 Opava NOR 1:1 CZE
Mistrovství Evropy U19 v Arménii 18. 7. 2019 Jerevan CZE 0:0 NOR
La Manga Cup 2015 14. 2. 2015 La Manga NOR 1:2 CZE
Kvalifikace EURO U19 2012 Elitní fáze 30. 5. 2012 Slaný CZE 0:1 NOR
MPU Norsko - ČR 2x 1. 9. 2011 Lillestrom NOR 2:0 CZE
MPU Norsko - ČR 2x 30. 8. 2011 Kongsvinger NOR 1:1 CZE
Mezistátní turnaj U-19 La Manga 11. 2. 2005 La Manga NOR 1:2 CZE
EURO U19 2002 25. 7. 2002 Oslo NOR 0:1 CZE
Pobřeží slonoviny
1 0-0-1 1:2
Festival International Espoirs 2017 (Toulon, Francie) 8. 6. 2017 Toulon CZE 1:2 CIV
Polsko
7 4-1-2 10:6
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2023 8. 2. 2023 Tychy POL 3:2 CZE
Kvalifikace ME 2018 U19 - elitní fáze 21. 3. 2018 Cordovado CZE 0:0 POL
MPU ČR - Polsko U-19 2x 4. 10. 2007 Varnsdorf CZE 3:1 POL
MPU ČR - Polsko U-19 2x 2. 10. 2007 Hrádek nad Nisou CZE 1:0 POL
EURO U19 2006 23. 7. 2006 Grodzisk POL 0:2 CZE
MT U-19 v Polsku 11. 10. 2005 Szamotuly POL 2:1 CZE
MT U-19 v Polsku 9. 10. 2005 Wronki POL 0:1 CZE
Portugalsko
14 3-7-4 17:21
UEFA Preparation tournament pro hráče do 19 let 15. 11. 2023 POR 1:1 CZE
Kvalifikace ME U19 2023 - elitní fáze 25. 3. 2023 POR 3:0 CZE
Turnaj U19 v Portugalsku 7. 9. 2021 Guimarães POR 2:2 CZE
Mezinárodní přátelské utkání s Portugalskem 16. 10. 2018 Zlín CZE 0:0 POR
Mistrovství Evropy 2017 hráčů do 19 let - ME 2017 U19 5. 7. 2017 Tbilisi CZE 1:2 POR
La Manga Cup 2015 12. 2. 2015 La Manga CZE 1:1 POR
U19 turnaj v Portugalsku 18. 4. 2014 Varzim POR 3:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2013 Elitní fáze 6. 6. 2013 CZE 1:4 POR
Turnaj v Portugalsku 11. 4. 2009 Varzim POR 2:2 CZE
MPU U19 Portugalsko vs. ČR 9. 2. 2006 Sines POR 2:2 CZE
MPU U19 Portugalsko vs. ČR 7. 2. 2006 Santiago do Cacém POR 0:2 CZE
MPU U-19 Portugalsko vs. ČR 12. 2. 2004 Alverca POR 0:3 CZE
MPU U-19 Portugalsko vs. ČR 10. 2. 2004 Sintra POR 0:1 CZE
MT Portugalsko - ČR "19" 28. 3. 2002 Paranhos POR 1:1 CZE
Rakousko
6 2-0-4 9:12
Elitní fáze kvalifikace ME 2017 U19 27. 3. 2017 Uherské Hradiště CZE 3:0 AUT
Elitní fáze kvalifikace ME 2016 reprezentace do 19 let 29. 3. 2016 AUT 3:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 19. 9. 2012 Gmünd AUT 3:1 CZE
EURO U19 2006 20. 7. 2006 Swarzedz AUT 1:3 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 20. 9. 2005 Hollabrunn AUT 1:0 CZE
EURO U19 2003 18. 7. 2003 Schaan AUT 4:1 CZE
Rumunsko
3 2-0-1 6:4
Elitní fáze kvalifikace ME 2016 reprezentace do 19 let 24. 3. 2016 CZE 3:0 ROU
EURO U19 2011 20. 7. 2011 Bukurešť ROU 1:3 CZE
Turnaj v Portugalsku 8. 4. 2009 Aveiro ROU 3:0 CZE
Rumunsko
1 0-1-0 1:1
Kvalifikace ME hráčů do 19 let 2024 - základní fáze 17. 10. 2023 ROU 1:1 CZE
Rusko
5 0-3-2 5:10
Kvalifikace EURO U19 2015 1. fáze 14. 10. 2014 Portadown CZE 0:3 RUS
U19 turnaj v Portugalsku 16. 4. 2014 Varzim RUS 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2011 Elitní fáze 19. 5. 2011 Kyjov RUS 0:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2010 Elitní fáze 23. 5. 2010 Moskva RUS 3:3 CZE
Kvalifikační turnaj U-19, Elite Round 17. 5. 2007 Worcester RUS 3:1 CZE
Řecko
14 8-5-1 22:12
Kvalifikace ME U19 2023 - základní fáze 27. 9. 2022 Meyrin GRE 1:1 CZE
Kvalifikace ME U19 2019 - elitní fáze 26. 3. 2019 Loughborough CZE 3:1 GRE
Kvalifikace ME 2018 U19 - elitní fáze 24. 3. 2018 Cordovado CZE 2:3 GRE
Přípravné zápasy s Anglií a s Řeckem (2. - 8. 10. 2017) 8. 10. 2017 Jaslovské Bohunice CZE 1:1 GRE
Přátelská mezistátní utkání U19 4. 2. 2016 GRE 0:1 CZE
Přípravné zápasy reprezentace U19 v roce 2016 2. 2. 2016 GRE 1:1 CZE
1. fáze kvalifikace U-19 15. 10. 2012 Sligo CZE 2:1 GRE
EURO U19 2011 26. 7. 2011 Bukurešť CZE 1:0 GRE
EURO U19 2008 17. 7. 2008 Liberec CZE 0:0 GRE
2x PMU ČR "19" - Řecko "19" 12. 9. 2002 Slaný CZE 1:0 GRE
2x PMU ČR "19" - Řecko "19" 10. 9. 2002 Rakovník CZE 2:1 GRE
MT Portugalsko - ČR "19" 30. 3. 2002 Leca GRE 0:1 CZE
2xMU ČR "19" - Řecko "19" 20. 9. 2001 Mnichovo Hradiště CZE 2:2 GRE
2xMU ČR "19" - Řecko "19" 18. 9. 2001 Lipnice CZE 4:1 GRE
San Marino
2 2-0-0 10:0
Kvalifikace ME hráčů do 19 let 2024 - základní fáze 11. 10. 2023 CZE 4:0 SMR
Kvalifikace ME U19 2020 - základní fáze 9. 10. 2019 Opava CZE 6:0 SMR
Saudská Arábie
1 0-0-1 1:3
Mezinárodní přátelské utkání se Saudskou Arábií 14. 8. 2018 Moravská Třebová CZE 1:3 KSA
Severní Irsko
5 4-1-0 10:2
UEFA Preparation tournament pro hráče do 19 let 18. 11. 2023 NIR 0:2 CZE
Kvalifikace ME U19 2022 - základní fáze 9. 10. 2021 Frýdek-Místek CZE 2:0 NIR
Kvalifikace EURO U19 2015 1. fáze 9. 10. 2014 Dungannon CZE 2:0 NIR
1. fáze kvalifikace U-19 10. 10. 2012 Dungannon CZE 1:1 NIR
Kvalifikace EURO U19 2010 Elitní fáze 26. 5. 2010 Moskva NIR 1:3 CZE
Severní Makedonie
4 3-0-1 6:3
Kvalifikace na ME U19 - základní část 17. 11. 2018 Kroměříž CZE 2:1 MKD
MPU ČR - Makedonie 9. 8. 2012 Šardice CZE 3:1 MKD
MPU ČR - Makedonie 7. 8. 2012 Břeclav CZE 1:0 MKD
Kvalifikace EURO U19 2011 1. fáze 1. 10. 2010 Sarajevo CZE 0:1 MKD
Skotsko
9 2-4-3 7:10
Přípravná utkání reprezentace do 19 let v roce 2023 9. 9. 2023 SCO 2:2 CZE
Přípravná utkání U19 se Skotskem 20. 2. 2020 Murcia SCO 1:0 CZE
Přípravná utkání U19 se Skotskem 18. 2. 2020 Murcia CZE 1:1 SCO
Kvalifikace ME 2018 U19 - základní fáze 14. 11. 2017 Esch SCO 0:1 CZE
Festival International Espoirs 2017 (Toulon, Francie) 10. 6. 2017 Toulon CZE 0:3 SCO
Elitní fáze kvalifikace ME 2017 U19 24. 3. 2017 Zlín CZE 1:0 SCO
MPU Skotsko - ČR 2x 4. 9. 2014 Irvine SCO 0:0 CZE
MPU Skotsko - ČR 2x 2. 9. 2014 Irvine SCO 2:2 CZE
EURO U19 2006 26. 7. 2006 Grodzisk SCO 1:0 CZE
Skotsko
1 1-0-0 3:2
Festival International Espoirs 2017 (Toulon, Francie) 31. 5. 2017 Toulon CZE 3:2 SCO
Slovensko
14 8-1-5 27:21
Přípravné zápasy U19 ve Španělsku 11. 11. 2021 Marbella SVK 1:2 CZE
Přípravná utkání ČR U19 se Slovenskem 6. 6. 2021 Dunajská Streda SVK 1:3 CZE
Přípravná utkání ČR U19 se Slovenskem 3. 6. 2021 Senec SVK 0:4 CZE
Elitní fáze kvalifikace ME 2016 reprezentace do 19 let 26. 3. 2016 CZE 1:2 SVK
Kvalifikace EURO U19 2015 Elitní fáze 28. 3. 2015 Walldorf SVK 3:0 CZE
La Manga Cup 2015 16. 2. 2015 La Manga CZE 2:0 SVK
MPU Slovensko - ČR, ČR - Slovensko 17. 8. 2006 Šardice CZE 3:3 SVK
MPU Slovensko - ČR, ČR - Slovensko 15. 8. 2006 Nemšová SVK 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 27. 4. 2005 Brezová SVK 1:3 CZE
MPU Slovensko vs. ČR 9. 10. 2003 Pezinok SVK 3:1 CZE
MPU Slovensko vs. ČR 7. 10. 2003 Pezinok SVK 2:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2003 Elitní fáze 19. 4. 2003 Falkenstein SVK 0:1 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 13. 11. 2002 Lanžhot CZE 3:0 SVK
EURO U19 2002 23. 7. 2002 Lillestrom SVK 5:2 CZE
Slovinsko
1 1-0-0 2:1
Kvalifikace ME 2017 U19 8. 10. 2016 Ústí nad Labem SVN 1:2 CZE
Srbsko
7 3-1-3 10:12
Kvalifikace EURO U19 2016 1. fáze 13. 10. 2015 Tallinn SRB 2:4 CZE
MPU U19 Srbsko - ČR 2x 6. 3. 2014 Stara Pazova SRB 2:0 CZE
MPU U19 Srbsko - ČR 2x 4. 3. 2014 Stara Pazova SRB 4:0 CZE
Kvalifikace EURO U19 2012 1. fáze 13. 11. 2011 Tel Aviv CZE 1:0 SRB
EURO U19 2011 29. 7. 2011 Bukurešť CZE 4:2 SRB
MPU ČR - Srbsko a Černá Hora 13. 4. 2006 Přeštice CZE 0:1 SRB
MPU ČR - Srbsko a Černá Hora 11. 4. 2006 Přeštice CZE 1:1 SRB
Španělsko
1 1-0-0 5:0
Turnaj Copa del Atlantico 2. 2. 2018 Kanárské ostrovy CZE 5:0 ESP
Španělsko
6 0-2-4 6:17
Turnaj Copa del Atlantico 30. 1. 2018 Kanárské ostrovy ESP 1:1 CZE
EURO U19 2011 1. 8. 2011 Bukurešť CZE 2:3pp ESP
Kvalifikace EURO U19 2009 Elitní fáze 21. 5. 2009 Laa an der Thaya ESP 5:1 CZE
Turnaj Copa del Atlántico 9. 2. 2007 Kanárské ostrovy ESP 4:0 CZE
Přátelská mezistátní utkání U19 23. 10. 2002 Baza ESP 3:1 CZE
EURO U19 2002 21. 7. 2002 Moss ESP 1:1 CZE
Švédsko
7 3-2-2 9:9
Kvalifikace ME U19 2023 - elitní fáze 28. 3. 2023 SWE 2:3 CZE
Kvalifikace ME U19 2022 - elitní fáze 29. 3. 2022 Saint-Paul-lés-Dax SWE 1:3 CZE
Mistrovství Evropy 2017 hráčů do 19 let - ME 2017 U19 2. 7. 2017 Tbilisi CZE 2:1 SWE
Kvalifikace EURO U19 2014 Elitní fáze 29. 5. 2014 Sliven CZE 0:3 SWE
Přátelská mezistátní utkání U19 2. 3. 2010 Nymburk CZE 0:0 SWE
2x MPU Švédsko - ČR 7. 9. 2006 Katrineholm SWE 1:1 CZE
2x MPU Švédsko - ČR 5. 9. 2006 Nykobing SWE 1:0 CZE
Švýcarsko
7 2-2-3 11:11
Kvalifikace ME U19 2023 - základní fáze 24. 9. 2022 Nyon CZE 3:2 SUI
Přípravné utkání U19 se Švýcarskem 5. 9. 2019 Fribourg SUI 2:0 CZE
Mezinárodní přátelské utkání se Švýcarskem 11. 9. 2018 SUI 0:5 CZE
MPU U-19 Švýcarsko - ČR 2x 7. 9. 2010 SUI 3:0 CZE
MPU U-19 Švýcarsko - ČR 2x 4. 9. 2010 Lausanne SUI 1:1 CZE
Kvalifikace EURO U19 2006 Elitní fáze 28. 5. 2006 Doněck SUI 1:0 CZE
MPU U-19 Finsko, Švýcarsko 19. 8. 2004 Mikulov CZE 2:2 SUI
Turecko
2 2-0-0 5:2
Přátelská mezistátní utkání U19 25. 2. 2016 TUR 2:3 CZE
Kvalifikace EURO U19 2007 1. fáze 5. 11. 2006 Esch-sur-Alzette TUR 0:2 CZE
Ukrajina
2 2-0-0 6:1
Kvalifikace EURO U19 2006 Elitní fáze 26. 5. 2006 Doněck UKR 0:3 CZE
Kvalifikace EURO U19 2002 11. 10. 2001 Český Dub CZE 3:1 UKR
Uruguay
1 0-0-1 0:1
Turnaj U19 USA 2015 15. 7. 2015 URU 1:0 CZE
USA
1 0-1-0 1:1
Turnaj U19 USA 2015 13. 7. 2015 USA 1:1 CZE
Wales
1 1-0-0 5:0
Kvalifikace EURO U19 2007 1. fáze 31. 10. 2006 Hostert WAL 0:5 CZE
země
zápasů
v-r-p
skóre
1
1-0-0
6:0
Andorra
2
2-0-0
16:0
Anglie
10
4-2-4
11:11
Arménie
2
2-0-0
9:0
Ázerbájdžán
1
1-0-0
4:0
Belgie
11
2-4-5
15:24
Bělorusko
2
2-0-0
6:0
Bosna a Hercegovina
2
0-1-1
0:1
Brazílie
1
0-1-0
0:0
Bulharsko
6
4-1-1
10:6
Čína
1
0-1-0
0:0
Dánsko
14
4-2-8
21:31
Estonsko
2
2-0-0
7:1
Faerské ostrovy
1
1-0-0
2:0
Finsko
8
4-3-1
14:7
Francie
6
1-2-3
5:10
Gibraltar
1
1-0-0
3:0
Gruzie
5
5-0-0
11:3
Chile
1
0-1-0
1:1
Chorvatsko
12
7-4-1
27:17
Indonésie
1
1-0-0
2:0
Irsko
12
6-1-5
18:13
Island
1
0-1-0
2:2
Itálie
13
4-2-7
16:25
Izrael
3
1-0-2
3:4
Japonsko
3
0-0-3
2:5
Japonsko
1
1-0-0
2:1
Kazachstán
1
1-0-0
3:0
Kypr
7
6-1-0
21:6
Litva
1
1-0-0
1:0
Lotyšsko
3
2-1-0
5:0
Lucembursko
3
2-1-0
8:2
Maďarsko
5
5-0-0
13:7
Malta
1
1-0-0
4:0
Mexiko
2
1-1-0
3:2
Moldavsko
1
1-0-0
2:0
Německo
12
5-2-5
14:23
Nizozemsko
10
1-2-7
8:27
Norsko
9
3-3-3
8:11
Pobřeží slonoviny
1
0-0-1
1:2
Polsko
7
4-1-2
10:6
Portugalsko
14
3-7-4
17:21
Rakousko
6
2-0-4
9:12
Rumunsko
3
2-0-1
6:4
Rumunsko
1
0-1-0
1:1
Rusko
5
0-3-2
5:10
Řecko
14
8-5-1
22:12
San Marino
2
2-0-0
10:0
Saudská Arábie
1
0-0-1
1:3
Severní Irsko
5
4-1-0
10:2
Severní Makedonie
4
3-0-1
6:3
Skotsko
9
2-4-3
7:10
Skotsko
1
1-0-0
3:2
Slovensko
14
8-1-5
27:21
Slovinsko
1
1-0-0
2:1
Srbsko
7
3-1-3
10:12
Španělsko
1
1-0-0
5:0
Španělsko
6
0-2-4
6:17
Švédsko
7
3-2-2
9:9
Švýcarsko
7
2-2-3
11:11
Turecko
2
2-0-0
5:2
Ukrajina
2
2-0-0
6:1
Uruguay
1
0-0-1
0:1
USA
1
0-1-0
1:1
Wales
1
1-0-0
5:0