Sejk odešel z pražské Sparty do Rody JC během zimního přestupového období na půlroční hostování. Na první střelecký zápis čekal do třetího utkání.

Nejprve odehrál pětačtyřicet minut při remíze 0:0 s Jong Utrecht, následně odehrál 62 minut proti Jong AZ a byl u prohry 0:1. Ve třetím zápase se ale dočkal jak vítězství, tak úvodního gólu v druhém nejvyšší nizozemské soutěže.

Proti Dordrechtu v rámci 25. kola nastoupil v základní sestavě a jeho tým po prvním poločase vedl 1:0 díky gólu Kongola z 18. minuty. Sedm minutě po přestávce zvýšil na 2:0 Sejk, když dorazil do prázdné branky vyraženou střelu. V 69. minutě následně hřiště opustil, když jej nahradil Schmid.

Roda je po pětadvaceti zápasech na třetím místě se sedmi bodovou ztrátou na vedoucí Willem II Tilburg a o dva body za druhým Den Haagem.