FK Teplice – FC Viktoria Plzeň

  • Ve 32. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro hostující družstvo. Před rozehráním přímého volného kopu hostujícího družstva v pokutovém území došlo k nezaviněnému došlápnutí nohy hráče domácích č. 4 na nohu hostujícího hráče č. 2. O přestupek by se nejednalo ani v případě, že by byl míč ve hře.

AC Sparta Praha – SK Sigma Olomouc

  • Ve 13. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro hostující družstvo. Došlo k běžnému kontaktu tělem mezi hráčem hostujícího družstva č. 77 a hráčem domácího družstva č. 37. Zcela jednoznačně se jednalo o dovolený způsob hry domácího hráče.

SK Slavia Praha – FC Hradec Králové

  • V 70. minutě utkání rozhodčí správně uznal branku domácího družstva. Brance předcházel souboj domácího hráče č. 5 a hostujícího hráče č. 22. Ve snaze zapojit se do útočné akce se domácí hráč snažil uvolnit z držení hostujícího hráče a přitom došlo k neúmyslnému kontaktu jeho ruky se zátylkem soupeře.

FC Slovan Liberec – FC Baník Ostrava

  • Ve 46. minutě utkání rozhodčí správně nařídil pokutový kop pro hostující družstvo. Domácí hráč č. 37 ve skluzu levým kolenem podrazil hostujícího hráče č. 20. Přestože kontakt mezi oběma hráči byl mírný, jednalo se jednoznačně o podražení.

Mimo výše zmíněných situací se KR FAČR zabývala všemi důležitými situacemi z odehraných utkání uplynulého 1. kola F:L a F:NL.