AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň

  • V 74. minutě utkání měl rozhodčí vyloučit hráče hostujícího družstva č. 15 za udeření soupeře temenem hlavy do oblasti spánku. V souboji se nejdříve dopustil přestupku držení hráč domácího družstva č. 25. Z dostupných záběrů nelze s jistotou prokázat úmysl hráče hostujícího družstva č. 15, jednalo se však o nepřirozený pohyb hlavy a tím došlo k ohrožení zdraví soupeře. VAR měl v tomto případě intervenovat.
  • Ve 46. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro hostující družstvo. Hráč hostujícího družstva č. 10 v pokutovém území odehrál míč a následně došlo k běžnému kontaktu s hráčem domácího družstva č. 14. O přestupek se nejednalo.

FK Teplice – SK Slavia Praha

  • V 73. minutě utkání rozhodčí na základě intervence VAR správně neuznal branku hostujícího družstva z důvodu ofsajdu hráče hostujícího družstva č. 35, který patou tečoval střelu svého spoluhráče č. 13. Situaci předcházel souboj hráče domácího družstva č. 46 a hráče hostujícího družstva č. 35. Domácí hráč zasáhl ve skluzu míč, o přestupek se nejednalo.

FC Zlín – SK Dynamo České Budějovice

  • V 92. minutě utkání rozhodčí přerušil hru a následně za ním běželo šest hráčů domácího družstva, kteří protestovali proti rozhodnutí rozhodčího. Z dostupných záběrů se mohlo zdát, že protestující hráč domácího družstva č. 2 do rozhodčího strčil, z detailu je však patrné, že strčil do vlastního brankáře a k fyzickému kontaktu mezi hráčem a rozhodčím nedošlo. Rozhodčí správně udělil žlutou kartu brankáři domácího družstva za nesportovní chování. Nicméně měl udělit žlutou kartu za nesportovní chování také hráči domácího družstva č. 2.

Mimo výše zmíněných situací se KR FAČR zabývala všemi důležitými situacemi z odehraných utkání uplynulého 10. kola F:L a 11. kola F:NL.