SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava

  • Ve 47. minutě rozhodčí správně uznal branku domácího družstva. Stalo se tak poté, co hráč domácího družstva č. 13 přijal přihrávku od spoluhráče v hraniční ofsajdové situaci, o ofsajd se nejednalo. Následně v pokutovém území hostů přihrál míč svému spoluhráči č. 9, který vstřelil branku. V souboji s hostujícím obráncem č. 17 zahrál nejdříve míč a poté jej obránce zasáhl svou nohou. Jednalo se o dovolený způsob hry útočícího hráče.

FK Teplice – AC Sparta Praha

  • Ve 45. minutě utkání rozhodčí na základě intervence VAR správně vyloučil hráče hostujícího družstva č. 37 za zmaření zjevné brankové možnosti. Hráč podrazil zezadu svou pravou nohou hráče domácího družstva č. 7.

1. FC Slovácko – FK Mladá Boleslav

  • V 93. minutě utkání rozhodčí správně vyloučil hráče hostujícího družstva č. 5. Hráč se dopustil surové hry, kdy skokem ve vysoké intenzitě podrazil soupeře a tím ohrozil jeho zdraví.

MFK Karviná – FK Jablonec

  • V 16. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro domácí družstvo za hru rukou. Hráč domácího družstva č. 26 v pokutovém území hostů z bezprostřední blízkosti zasáhl míčem levou ruku hráče hostujícího družstva č. 6. Ruka hráče byla v momentě doteku míče u těla a v přirozené pozici vzhledem k pohybu jeho těla.

Mimo výše zmíněných situací se KR FAČR zabývala všemi důležitými situacemi z odehraných utkání uplynulého 5. kola F:L a 6. kola F:NL.