FK Jablonec - SK Slavia Praha

  • Ve 37. minutě utkání rozhodčí na základě intervence VAR správně nařídil pokutový kop pro hostující družstvo za hru rukou. Hráč domácího družstva č. 77 zahrál ve vlastním pokutovém území míč rukou, kterou měl nad úrovní ramene v nepřirozené pozici.
    Po zahrání pokutového kopu vyrazil brankář míč směrem do hrací plochy, kde došlo ke vzájemnému souboji mezi hráčem hostujícího družstva č. 15 a hráčem domácího družstva č. 4. Ve snaze zahrát míč se bránící hráč dostal před útočícího hráče a tím mu znemožnil zakončit útočnou akci. Jednalo se o dovolený způsob hry ze strany bránícího hráče.
  • V 87. minutě utkání rozhodčí na základě intervence VAR správně neuznal branku hostujícího družstva pro ofsajd. Hráč hostujícího družstva č. 18 stál v ofsajdovém postavení v blízkosti brankáře domácího družstva. Svým postavením bránil brankáři ve výhledu, čímž ho ovlivnil.

AC Sparta Praha – MFK Karviná

  • V 54. minutě utkání rozhodčí na základě intervence VAR správně vyloučil hráče domácího družstva č. 10. Domácí hráč se proti soupeři ohnal paží a udeřil ho předloktím do hlavy mimo souboj o míč. Jednalo se o hrubé nesportovní chování.

SK Sigma Olomouc – FC Slovan Liberec

  • V 53. minutě utkání rozhodčí správně nařídil pokutový kop pro domácí družstvo za hraní rukou hráče hostujícího družstva č. 6. Ruka obránce byla nad úrovní ramene v nepřirozené poloze vzhledem k pohybu jeho těla.

Mimo výše zmíněných situací se KR FAČR zabývala všemi důležitými situacemi z odehraných utkání uplynulého 6. kola F:L a 7. kola F:NL.