FK Teplice – FK Pardubice

  • V 82. minutě utkání vstřelil branku hráč hostujícího družstva č. 17. Byla to hraniční ofsajdová situace, kdy z dostupných záběrů bylo pro VAR obtížné jednoznačně vyhodnotit, zda v době přihrávky byl míč blíže brankové čáře než hráč, který následně vstřelil branku. VAR proto správně neintervenoval a branka byla uznána.

FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha

  • V 73. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro hostující družstvo. Při standardní situaci v souboji mezi hráčem domácího družstva č. 33 a hráčem hostujícího družstva č. 37 došlo ke srážce mezi ramenem bránícího hráče a hlavou útočícího hráče. Nejednalo se o přestupek.

SK Slavia Praha – MFK Karviná

  • Ve 22. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro hostující družstvo. Hráč hostujícího družstva č. 29 ve snaze zahrát míč kopl hráče domácího družstva č. 9, od kterého se míč odrazil za brankovou čáru. Nejednalo se o přestupek bránícího hráče.
  • Ve 36. minutě utkání rozhodčí chybně nenařídil pokutový kop pro domácí družstvo. Hráč hostujícího družstva č. 20 ve snaze pokrýt si míč udeřil předloktím hráče domácího družstva č. 35 do oblasti krku. VAR měl v tomto případě intervenovat.

Mimo výše zmíněných situací se KR FAČR zabývala všemi důležitými situacemi z odehraných utkání uplynulého 7. kola F:L a 8. kola F:NL.