1.FC Slovácko – FK Pardubice

  • V 54. minutě utkání rozhodčí na základě chybné intervence VAR odvolal původně nařízený pokutový kop. Brankář domácího družstva č. 29 při svém obranném zákroku lehce zasáhl rukou míč, který směřoval k brance a následně tělem podrazil hráče hostujícího družstva č. 33. Jednalo se o přestupek, za který měl být nařízen pokutový kop i přesto, že brankář bezprostředně před podražením hráče hostujícího družstva zahrál míč.

MFK Karviná – AC Sparta Praha

  • Ve 37. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro hostující družstvo. V souboji o míč se hráč domácího družstva č. 37 dotkl levou rukou těla hráče hostujícího družstva č. 14. Kontakt nebyl příčinou pádu hráče hostujícího družstva.

FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905

  • V 94. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro domácí družstvo. V souboji hráče hostujícího družstva č. 22 s hráčem domácího družstva č. 7 došlo k přidržení dresu, které nebylo příčinou pádu domácího hráče. Rozhodčí posoudil situaci stejně jako ve 35. minutě utkání při podobném souboji hráčů v pokutovém území domácího družstva, kdy se také nejednalo o evidentní přestupek. VAR správně neintervenoval ani v jednom případě.

SK Slavia Praha – FK Jablonec

  • V 97. minutě utkání rozhodčí správně uznal branku hráče domácího družstva č. 15. Jednalo se o regulérní branku, situaci nepředcházela ofsajdová pozice tohoto hráče.

Mimo výše zmíněných situací se KR FAČR zabývala i dalšími herními situacemi z odehraných utkání uplynulého 20. kola F:L.