FC Zlín – 1. FC Slovácko

  • Ve 32. minutě utkání rozhodčí na základě intervence VAR správně vyloučil hráče hostujícího družstva č. 28 za úmyslné udeření soupeře loktem do oblasti břicha v přerušené hře. Situaci předcházelo vzájemné postrkování s hráčem domácího družstva č. 6, který měl být za své nesportovní chování napomenut žlutou kartou.

AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec

  • V 68. minutě utkání rozhodčí správně uznali branku hostujícího družstva. Hráč hostujícího družstva č. 16, který hrál míčem, se nenacházel v ofsajdové pozici. Hráč hostujícího družstva č. 14, který byl v ofsajdové pozici, sice nejdříve běžel směrem k míči, ale neovlivnil tím možnost soupeře hrát míčem. O ofsajd se v tomto případě nejednalo.

MFK Karviná – SK Slavia Praha

  • Ve 42. minutě utkání rozhodčí správně nevyloučil hráče domácího družstva č. 11. Po vzájemném souboji o míč tohoto hráče s hráčem hostujícího družstva č. 21 došlo k pádu obou hráčů. Hráč domácího družstva nekoordinovaně v pádu šlápl pokrčenou nohou na soupeře. Z dostupných záběrů není patrný úmysl, nejednalo se tedy o hrubé nesportovní chování.

Bohemians Praha 1905 – FC Viktoria Plzeň

  • V 77. minutě utkání rozhodčí chybně posoudil zákrok hráče domácího družstva č. 19 na hráče hostujícího družstva č. 11. Jednalo se o bezohledné vražení do soupeře bez snahy hrát míčem. Rozhodčí podobně chyboval v 18. minutě utkání, kdy hráč hostujícího družstva č. 3 také bez snahy hrát míčem bezohledně vrazil do hráče domácího družstva č. 10. Oba přestupky měly být potrestány žlutou kartou.

Mimo výše zmíněných situací se KR FAČR zabývala i dalšími herními situacemi z odehraných utkání uplynulého 21. kola F:L.