AC Sparta Praha – SK Slavia Praha

  • V 59. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro domácí družstvo. Hráč domácího družstva č. 22 nejdříve zahrál míčem a následně při snaze přeskočit vybíhajícího brankáře hostujícího družstva došlo ke kontaktu s ním i s hráčem hostujícího družstva č. 27. O přestupek se nejednalo.

FC Zlín – FC Baník Ostrava

  • Ve 33. minutě utkání rozhodčí správně uznal branku hostujícího družstva. Byla to hraniční ofsajdová situace, kdy z dostupných záběrů nelze jednoznačně vyhodnotit, zda hráč hostujícího družstva č. 20 byl v době střely na branku v ofsajdové pozici. VAR proto správně neintervenoval.

FK Pardubice – FC Viktoria Plzeň

  • V 6. minutě utkání rozhodčí na základě intervence VAR správně vyloučil hráče domácího družstva č. 4 za surovou hru. VAR správně intervenoval.

FK Jablonec – FC Hradec Králové

  • Ve 31. minutě utkání rozhodčí správně nařídil pokutový kop pro domácí družstvo. Hráč hostujícího družstva č. 13 při obranném zákroku nehrál míč a podrazil kolenem levé nohy hráče domácího družstva č. 26. Nejednalo se o jednoznačnou situaci a v případě, že by rozhodčí nenařídil pokutový kop, VAR by neintervenoval.

Mimo výše zmíněných situací KR FAČR vyhodnocovala výkony rozhodčích ve všech odehraných utkáních z uplynulého 23. kola F:L a 17.kola F:NL.