FK Mladá Boleslav – SK Sigma Olomouc

  • V 57. minutě utkání rozhodčí chybně nařídil pokutový kop pro hostující družstvo. Hráč domácího družstva č. 5 zasáhl soupeře rukou do oblasti hrudníku. Hráč hostujícího družstva č. 27 následky zákroku výrazně zveličil. VAR správně neintervenoval, nejednalo se o zjevnou chybu rozhodčího.

AC Sparta Praha – FC Hradec Králové

  • Ve 30. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro domácí družstvo za hru rukou. Hráč hostujícího družstva č. 5 měl ruku v přirozené poloze vzhledem k pohybu těla a snažil se kontaktu ruky s míčem vyhnout. O přestupek se nejednalo.

MFK Karviná – SK Dynamo České Budějovice

  • Ve 22. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro domácí družstvo za hru rukou. Hráč hostujícího družstva č. 26 měl ruku v okamžiku kontaktu s míčem u svého těla. O přestupek se nejednalo.
  • V 90. minutě utkání rozhodčí správně nařídil pokutový kop pro domácí družstvo za hru rukou. Hráč hostujícího družstva č. 19 měl ruku v okamžiku kontaktu s míčem v nepřirozené poloze vzhledem k pohybu těla.

Mimo výše zmíněných situací KR FAČR vyhodnocovala výkony rozhodčích ve všech odehraných utkáních z uplynulého 25. kola F:L a 19.kola F:NL.