FC Hradec Králové – MFK Karviná

  • Ve 48. minutě utkání rozhodčí na základě intervence VAR správně vyloučil hráče hostujícího družstva č. 99 za surovou hru. Hráč hostujícího družstva podrážkou zezadu šlápl na lýtko hráče domácího družstva č. 11.

1.FC Slovácko – SK Slavia Praha

  • V 52. minutě utkání rozhodčí na základě intervence VAR správně nařídil pokutový kop pro hostující družstvo za podražení soupeře. Brankář domácího družstva č. 29 svou levou nohou podrazil hráče hostujícího družstva č. 6.

FC Viktoria Plzeň – FC Slovan Liberec

  • Ve 46. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro domácí družstvo. V pokutovém území došlo ke vzájemnému souboji mezi hráčem hostujícího družstva č. 25 a hráčem domácího družstva č. 11. O přestupek se nejednalo.

FK Mladá Boleslav – FC Zlín

  • V 91. minutě utkání rozhodčí správně uznal branku hostujícího družstva. Situaci předcházel souboj hráčů obou družstev na středu hrací plochy. Hráč domácího družstva č. 14 se při snaze hrát míčem dostal skluzem pod nohy hráče hostujícího družstva č. 36. Hráč hostujícího družstva se viditelně snažil soupeři vyhnout a přitom nezaviněně došlápl na hráče domácího družstva. O přestupek se nejednalo.

Mimo výše zmíněných situací KR FAČR vyhodnocovala výkony rozhodčích ve všech odehraných utkáních z uplynulého 26. kola F:L a 20.kola F:NL.