MFK Karviná – Bohemians Praha 1905

  • Ve 39. minutě utkání rozhodčí na základě chybné intervence VAR vyloučil hráče hostujícího družstva č. 31 za zmaření zjevné brankové možnosti hraním rukou. Z důvodu držení hráče domácího družstva č. 17, které předcházelo ruce hráče hostujícího družstva, se jednalo o spornou situaci a VAR neměl intervenovat.

SK Slavia Praha – SK Sigma Olomouc

  • Ve 34. minutě utkání došlo v pokutovém území při standardní situaci k běžnému souboji mezi hráčem domácího družstva č. 5 a hráčem hostujícího družstva č. 22. O přestupek se nejednalo.
  • V 84. minutě utkání rozhodčí správně uznal branku domácího družstva. Byla to hraniční ofsajdová situace, kdy z dostupných záběrů nelze jednoznačně vyhodnotit, zda hráč domácího družstva č. 18 byl v době přihrávky od spoluhráče v ofsajdové pozici. VAR správně neintervenoval.

FC Slovan Liberec – FC Hradec Králové

  • V 55. minutě utkání rozhodčí správně neudělil žlutou kartu hráči hostujícího družstva č. 15. Z dostupných záběrů se zdá, že došlo ke kontaktu ruky s obličejem hráče domácího družstva č. 37. Zákrok je na hraně mezi nedbalým a bezohledným přestupkem, případné udělení žluté karty je v kompetenci rozhodčího.

Mimo výše zmíněných situací KR FAČR vyhodnocovala výkony rozhodčích ve všech odehraných utkáních z uplynulého 29. kola F:L, 23. a 24. kola F:NL.