SK Dynamo České Budějovice - FC Viktoria Plzeň

  • V 10. minutě utkání vstřelil branku hráč hostujícího družstva č. 31. Byla to hraniční ofsajdová situace, kdy z dostupných záběrů nelze jednoznačně určit, zda se o ofsajd skutečně jednalo. VAR proto správně neintervenoval a branka byla uznána.

Bohemians Praha 1905 – 1. FC Slovácko

  • V 86. minutě utkání rozhodčí správně vyloučil hráče hostujícího družstva č. 22 za hrubé nesportovní chování. Vyloučený hráč mimo souboj o míč udeřil soupeře loktem do hlavy. VAR správně intervenoval.
  • V 88. minutě utkání rozhodčí na základě intervence VAR správně odvolal nařízený pokutový kop pro hostující družstvo. Při souboji obou hráčů nejdříve došlo ke kontaktu levé nohy útočníka s pravou nohou obránce mimo pokutové území. Obránce po tomto souboji pokračoval ve hře. Následně v pokutovém území došlo k drobnému kontaktu nohy obránce s nohou útočníka, po kterém útočník svůj pád zveličil. VAR správně intervenoval.

FC Baník Ostrava - FC Hradec Králové

  • V 76. minutě utkání rozhodčí správně nenařídil pokutový kop pro hostující družstvo. V pokutovém území došlo k drobnému kontaktu mezi bránícím hráčem a útočníkem hostujícího družstva, po kterém útočník pokračoval v pohybu a až následně spadl na zem. 

Mimo výše zmíněných situací se KR FAČR zabývala všemi důležitými situacemi z odehraných utkání uplynulého 4. kola F:L a 5. kola F:NL.