Jsi fotbalista a končíš ve výběrovém Sportovním centru mládeže  nebo Sportovním středisku mládeže a nepodařilo se ti najít uplatnění v soutěži, na kterou jsi se většinu svého sportovního života usilovně připravoval? Nevíš, jestli s fotbalem úplně skončit nebo hrát nižší soutěž a pořád myslet na to, že tvé ambice se nesplnily?

Pak máme pro tebe řešení. STAŇ SE FOTBALOVÝM ROZHODČÍM!


Přihlaš se do našeho programu Pískej a hraj a využij svůj náskok před ostatními rozhodčími získaný tvým mnohaletým každodenním tréninkem a začni pískat fotbal.

Program Pískej a hraj je připraven Komisí rozhodčích FAČR na míru všem mladým fotbalistům, kteří zcela nenaplní své ambice jako hráči fotbalu a nechtějí zahodit mnohaletou sportovní přípravu. Tvůj tréninkový náskok před ostatními rozhodčími a absolvování tohoto programu vedený Komisí rozhodčích profesionálního fotbalu je dobrý výchozí bod k rychlému výkonnostnímu růstu v roli rozhodčího a ke snadnějším postupům do vyšších soutěží.

NA NIC NEČEKEJ A PŘIHLAŠ SE UŽ TEĎ DO PROGRAMU PÍSKEJ A HRAJ ZASLÁNÍM PŘIHLÁŠKY na usekrozhodcich@fotbal.cz, ve které uveď své jméno, příjmení, rok narození a mužstvo, za který hraješ nebo jsi hrál fotbal.