Intenzivní čtyřdenní soustředění pro čtyři desítky rozhodčích ze všech úrovní soutěží z celého Česka – od okresních soutěží po 1. ligu - hostil olomoucký Clarion Congress Hotel. 

Se svými přednáškami na semináři vystoupili také předseda pravidlové komise FAČR a delegát FAČR Jiří Kureš, krajský fitness instruktor a lektor pravidel fotbalu FAČR Pavel Peřina. Svou motivační přednáškou zaujal i ligový fotbalový rozhodčí Jan Machálek.

Mezi rozhodčí ženy zavítal a o své postřehy z rozhodcovského řemesla se podělil i předseda Komise rozhodčích FAČR Libor Kovařík. 

“Na semináři jsme přivítali i 15 nových rozhodčích žen, které zapadly do kolektivu a spolu s ostatními vytvořily příjemnou pracovní atmosféru. Všechny společné aktivity na semináři jsme i za pomoci videoklipů jednotlivých herních situací cílili na zvýšení připravenosti našich rozhodčích žen,” přiblížil předseda Komise rozhodčích žen FAČR Milan Plesar.  

Tuzemské rozhodčí ženy nyní vyhlíží druhý březnový víkend, kdy začíná jarní část ligových soutěží žen. Nezbývá než popřát kvalitu a um v rozhodování. 

Ženské rozhodčí úspěšně absolvovaly zimní seminář

Ženské rozhodčí úspěšně absolvovaly zimní seminář