PETR KOUBA

Brankář, který na EURO 1996 získal stříbrnou medaili a byl členem základní jedenáctky. Působil ve Spartě Praha, se kterou získal čtyři mistrovské tituly, dále v klubech Bohemians, La Coruňa, Kaiserslautern, Viktoria Žižkov a Jablonec. V roce 1993 se stal Fotbalistou roku.

LADISLAV MAIER

Brankář, člen týmu na EURO 1996. Působil ve Slovanu Liberec, v Drnovicích a také sedm let v Rapidu Vídeň. Se 113 zápasy bez obdrženého gólu je členem Klubu ligových brankářů GÓLU.

PAVEL SRNIČEK

Brankář, člen týmu na EURO 1996. Chytával za Baník Ostrava, výborně si vedl v Newcastle United. Byl brankářem týmu na Poháru konfederací FIFA v Rijádu, který obsadil třetí místo. V reprezentaci odchytal 49 utkání. Zemřel náhle v prosinci 2015 na zástavu srdce.

MICHAL HORŇÁK

Krajní obránce, člen základní sestavy ve finále EURO 1996. Se Spartou Praha získal deset mistrovských titulů, rok hrál v Chebu a Opavě, dva roky v LASK Linec. Hrál i na Poháru konfederací FIFA v Rijádu, který obsadil třetí místo.

MIROSLAV KADLEC

Libero, člen základní sestavy ve finále EURO 1996. Hrával ligu za Vítkovice, Cheb, Drnovice a za Zbrojovku Brno. Výrazně se prosadil v 1. FC Kaiserslautern, se kterým získal dva německé tituly a jednu výhru v poháru DFB.

MARTIN KOTŮLEK

Obránce, člen kádru na EURO 1996, nastoupil v semifinále proti Francii. V lize sehrál 412 zápasů, nejvíce za Sigmu Olomouc, působil i v Dukle Banská Bystrica, FC Stavo Artikel Brno a v Opavě.

LUBOŠ KUBÍK

Záložník, člen základní sestavy ve finále EURO 1996. Hrával za Hradec Králové, Slavii Praha, Fiorentinu, Méty a Norimberk. Po třech letech v Česku v dresech Drnovic, Slavie a Bohdanče, zamířil na tři roky do USA do MLS, kde byl oporou Chicago Fire a pak Dallas Burn.

PAVEL NOVOTNÝ

Obránce, člen kádru na EURO 1996, nastoupil v semifinále proti Francii. Působil ve Slavii Praha, se kterou vyhrál mistrovský titul, postoupil do semifinále Poháru UEFA (vše 1996), další tři mistrovské tituly přidal ve Spartě Praha.

KAREL RADA

Libero, člen základní sestavy ve finále EURO 1996. Ligu hrával za Duklu Praha, Sigmu Olomouc, Trabzonspor, Slavii Praha, Eintracht Frankfurt, FK Teplice a Bohemians Praha 1905.

JAN SUCHOPÁREK

Obránce, člen základní sestavy ve finále EURO 1996. Hrával na Kladně, v Dukle Praha, ve Slavii Praha, se kterou vyhrál mistrovský titul, postoupil do semifinále Poháru UEFA (vše 1996), v Racingu Štrasburk, v Tennis Borussii Berlín a znovu ve Slavii a kariéru končil doma na Kladně.

RADEK BEJBL

Záložník, člen základní sestavy ve finále EURO 1996. Hrál v Mladé Boleslavi, ve Slavii Praha, se kterou vyhrál mistrovský titul, postoupil do semifinále Poháru UEFA (vše 1996). Působil úspěšně v Atlétiku Madrid, v Racingu Lens, opět ve Slavii a také v Rapidu Vídeň, kariéru zakončil ve Slovanu Liberec.

PATRIK BERGER

Záložník, člen základní sestavy ve finále EURO 1996, kde byl autorem jediného gólu. Hrál ve Slavii, v Borussii Dortmund, kde získal německý titul, za FC Liverpool, kde získal Pohár UEFA, evropský Superpohár, vyhrál FA Cup, Carling Cup i Charity Shield. Kariéru končil ve Spartě Praha ziskem titulu. V roce 1996 se stal Fotbalistou roku spolu s Karlem Poborským.

MARTIN FRÝDEK

Záložník, člen kádru na EURO 1996, nastoupil ve skupině proti Německu. Klubovou kariéru dělal zejména ve Spartě, kde získal pět mistrovských titulů, hrával v FK Teplice a štěstí zkoušel krátce i v Bayeru Leverkusen a MSV Duisburg.

RADOSLAV LÁTAL

Záložník, člen základní sestavy, o finále na EURO 1996 přišel kvůli trestu. Hrával za Sigmu Olomouc, na vojně za Duklu Praha, sedm let si výborně vedl v FC Schalke 04, se kterým vyhrál i Pohár UEFA. Po návratu krátce působil v Olomouci a pak v Baníku Ostrava, kde slavil mistrovský titul.

JIŘÍ NĚMEC

Záložník, člen základní sestavy ve finále EURO 1996. Hrával v Č. Budějovicích, Dukle Praha, ve Spartě Praha, se kterou vyhrál dva mistrovské tituly, deset let hrál za FC Schalke 04, kde slavil zisk Poháru UEFA a dvou pohárů DFB, po návratu hrál po roce za Blšany, Spartu Praha a Viktorii Žižkov. V roce 1997 se stal Fotbalistou roku.

VÁCLAV NĚMEČEK

Záložník, člen kádru na EURO 1996, nastoupil v semifinále proti Francii, což byl jeho poslední (60.) zápas v reprezentaci. Hrál za Spartu Praha, kde získal šest mistrovských titulů. Pak oblékal dres FC Toulouse, Servette Ženeva a v čínském Dalian Shide.

KAREL POBORSKÝ

Záložník, účastník finále EURO 1996 ve Wembley, semifinalista na EURO 2004 a bronzový medailista z Poháru konfederací FIFA 1997. Vyhrál ligu se Slavií Praha a postoupil do semifinále Poháru UEFA (vše v roce 1996), dva tituly získal se Spartou Praha. Stal se, spolu s Patrikem Bergerem, Fotbalistou roku 1996 a přestoupil do Manchesteru United, se kterým slavil titul. Hrál i za Benfiku Lisabon a Lazio Řím. Proslavil se gólovým lobem ve čtvrtfinále EURA 1996 proti Portugalsku.

RADEK DRULÁK

Útočník, člen kádru na EURO 1996. Hrával v Chebu, v Sigmě Olomouc, v Oldengurgu, v Chemnitz, v Drnovicích a v Linci. V roce 1995 se stal Fotbalistou roku. Během kariéry nastřílel 153 ligových branek a je členem Klubu kanonýrů GÓLU.

MILAN KERBR

Útočník, člen kádru na EURO 1996. Hrál pouze za Sigmu Olomouc. Prožil s ní její nejslavnější éru, hrál v jejím dresu i čtvrtfinále Poháru UEFA. V lize se Sigmou dosáhl maxima v roce 1996 (2. místo). Odehrál za hanácký klub 143 ligových zápasů a vstřelil 35 gólů.

PAVEL KUKA

Útočník, člen základní sestavy ve finále EURO 1996. Hrával v Chebu, ve Slavii Praha, pět let v 1. FC Kaiserslautern, se kterým vyhrál mistrovský titul a pohár DFB, po roce byl v Norimberku a ve Stuttgartu. Po návratu hrál znovu za Slavii Praha. Se 154 góly je členem Klubu ligových kanonýrů GÓLU. V roce 1994 se stal Fotbalistou roku.

VLADIMÍR ŠMICER

Záložník, účastník finále EURO 1996 ve Wembley, semifinalista na EURO 2004 a bronzový medailista z Poháru konfederací FIFA 1997. Vyhrál ligu se Slavií Praha a postoupil do semifinále Poháru UEFA (vše v roce 1996). Hrál za Racing Lens, kde získal mistrovský titul, v FC Liverpool získal FA Cup, Carling Cup a především vyhrál Ligu mistrů, když skóroval ve finále a pak proměnil rozhodující penaltu, vyhrál Pohár UEFA, evropský Superpohár. Po návratu získal se Slavií Praha dva mistrovské tituly.