Úterý 31. května bude především ve znamení zápasů ve skupinách. Postupně se v rámci kategorií A i B odehrají všechny zápasy základních skupin, které určí postupující do středečního finále.

Právě ve středu 1. června proběhne vyvrcholení Svátku fotbalu. Celý den bude vedle zápasů nachystaný i zajímavý doprovodný program pro všechny účastníky a návštěvníky.

Radiožurnál Sport bude v rámci svého R-streamu vysílat živé studio, jehož hostem bude například od 10 hodin patronka McDonald's Cupu, česká fotbalová reprezentantka Kateřina Svitková.

Ve středu od 13:10 proběhne na hlavním stadionu exhibiční fotbalový zápas týmu Osobností proti týmu McDonald's, kde se mohou fanoušci těšit na jména jako je např. Vladimír Šmicer, Pavel Horváth, Jakub Kohák nebo Petr Kolečko.

McDonald's Cup: Krajská finále určila účastníky Svátku fotbalu
McDonald's Cup: Adam Hložek rozlosoval Svátek fotbalu

Součástí doprovodného programu bude také Game Zóna, jejíž součástí bude interaktivní fotbalová stěna Sutu wall od společnosti PUMA s možností vyzkoušet si na ní nejnovější modely kopaček.

K dispozici bude také O2 Chytrá škola, revoluční gymnastická dráha od společnosti JIPAST a v neposlední řadě oblíbené atrakce, jako jsou fotbalové kuželky, střelba na koš, skákací fotbalový hrad a mnoho dalšího.

Finálové zápasy Svátku fotbalu odvysílá přímým přenosem O2 TV Sport. V rámci televizního přenosu proběhnou mimo jiné také rozhovory s předsedou VV FAČR Petrem Fouskem nebo patronkou turnaje Kateřinou Svitkovou.