První kolo této skupiny bylo ve znamení divokých výsledků. Nejdříve VŠCHT schytala výprask od UPCE. Ještě o něco hůře ale dopadla Univerzita Hradec Králové. Ta si přijela na půdu Univerzity Palackého pro obrovský příděl a zpátky do Hradce si dovezla 14 branek.

Z úvodního šoku se hráči UHK dokázali vzpamatovat velmi dobře. Na nepovedený zápas museli reagovat a to se jim povedlo na výbornou. V důležitém souboji o lepší výchozí pozici o postup do vyřazovacích soubojů porazila tým UPCE a to opět výrazně! Jako hostující tým dokázali nasázet 6 branek a sami inkasovali jen 2. To vše za bouřlivé atmosféry fanoušků v tomto vypjatém derby! Naopak VŠCHT nechtěla být v roli otloukánka této skupiny a navzdory všem předpokladům velmi potrápila tým UP. Hráči olomoucké univerzity se museli třást o vítězství až do samého konce, ale nakonec si dokázali připsat i druhé, tentokrát těsné, vítězství.

3. kolo mohlo ještě zamíchat kartami u postupových příček. Ale VŠCHT by se musel nadechnout k velkolepému výkonu a vyhrát větším brankovým rozdílem v zápase proti UHK. To se ale nestalo. Zkušenější tým UHK kontroloval průběh zápasu i ve velkém horku a zápas měl nakonec jasného vítěze. Hradečtí dokázali nasázet 6 branek a žádný nedostat. Tím si zajistili druhé místo v tabulce a lepší postupovou pozici do osmifinále. Hráči Palackého univerzity šli do posledního zápasu jako favoriti a tuto pozici také potvrdili. V zápase proti pardubické univerzitě si nechtěli zadělávat na problémy jako v minulém zápase a opět byli velmi produktivní! Nasázeli soupeři 5 branek a sami opět inkasovali jen jeden.

Palackého univerzita dokázala projít skupinou bez jediného škobrtnutí a působivým skóre 21:2!

Nejlepšími střelci této skupiny se stali hráči Jurčenko z týmu UHK a Červenka z týmu UP. Se čtyřmi zásahy se zároveň dělí i o první místo v tabulce střelců celé soutěže!

Střelce u jednotlivých zápasů, ostatní výsledky a tabulky, i nejlepší střelce celé soutěže, najdete v jiné sekci na našem webu.

Odkaz naleznete zde: 

Výsledky a tabulky

Pořadí Tým Počet zápasů Skóre Body
1. UPOL 3 21:2 9
2. UHK 3 12:16 6
3. UPCE 3 8:12 3
4. VŠCHT 3 2:13 0