Skupina Čechy západ

Výsledky:

1. kolo: 

  • VŠE - VŠTE 5:4 | 7. 3. 2024 | 20:00 | Ke Zděři | Střelci: Tkadlec 2x, Vlček, Ircing, Šamša – Sochůrek 2x, Fürst, Faltýn.
  • ZČU - ČVUT 2:0 | 14. 3. 2024 | 12:00 | K Prokopávce | Střelci: Provod 2x.

2. kolo: 

  • JU - ZČU 1:1 | 26. 3. 2024 | 13:00 | SCM Složiště | Střelci: Votava - Dvořák J.
  • ČVUT - VŠTE 2:3 | 27. 3. 2024 | 13:00 | Střešovice | Střelci: Vojta, Kulík - Pravda, Kořistka, Wohlgemuth.

3. kolo:

  • ZČU - VŠE 1:2 | 11. 4. 2024 | 12:00 | K Prokopávce | Střelci: Lavička – Hochman, Vlk.
  • ČVUT - JU 0:1 | 10. 4. 2024 | 13:00 | Střešovice | Střelci: Polanský.

4. kolo: 

  • JU - VŠE 3:4 | 24. 4. 2024 | 13:00 | SCM Složiště | Střelci: Polanský, Vaněk, Böhm – Holub, Žežulka, Klíma Ircing.
  • VŠTE - ZČU 6:2 | 18. 4. 2024 | 17:00 | SK Čtyři Dvory | Střelci: Wohlgemuth 3x, Pravda, Máška, Adam – Dvořák J., Vanc.

5. kolo: 

  • VŠE - ČVUT 2:3 | 9. 5. 2024 | 19:30 | TC Sparta Praha | Střelci: Vlček, Kroesbergen - Karmazin, Mates, Šplíchal.
  • VŠTE - JU | 15. 5. 2024 | 17:00 | SK Čtyři Dvory
Pořadí Tým Zápasy Skóre Body
1. VŠE 4 13:11 9
2. VŠTE 3 13:9 6
3. JU 3 5:5 4
4. ZČU 4 6:9 4
5. ČVUT 4 5:8 3

Skupina Čechy východ

Výsledky:

1. kolo:

  • VŠCHT - UPCE 1:5 | 18. 3. 2024 | 20:15 | Čechie Uhřiněves | Střelci: Pecha – Macek 2x, Vodák, Kypr, Havlát.
  • UPOL - UHK 14:0 | 25. 3. 2024 | 18:00 | Řepčín | Střelci: Červenka 3x, Kašpárek 3x, Blaho 2x, Faltus 2x, Waclawik 2x, Minx, Marcián.

2. kolo: 

  • UPCE - UHK 2:6 | 8. 4. 2024 | 19:00 | FK PCE Pardubice | Střelci: Macek, Turek – Jurčenko 2x, Málek, Teplý, Šťastný, Wolf.
  • VŠCHT - UPOL 1:2 | 8. 4. 2024 | 20:00 | Bílá Hora | Střelci: Jančík - Waclawik 2x.

3. kolo: 

  • UPOL - UPCE 5:1 | 23. 4. 2024 | 18:00 | Řepčín | Střelci: Červenka, Kadlec, Perina, Jadrníček, Kvasnička - Kypr.
  • UHK - VŠCHT 6:0 | 30. 4. 2024 | 12:00 | Areál FC Slavia | Střelci: Jorčenko 2x, Bašek, Šťastný, Válek, Jansa.
Pořadí Tým Zápasy Skóre Body
1. UPOL 3 21:2 9
2. UHK 3 12:16 6
3. UPCE 3 8:12 3
4. VŠCHT 3 2:7 0

Skupina Morava

Výsledky:

1. kolo:

  • UTB - VŠB-TUO 2:4 | 5. 3. 2024 | 10:00 | Fotbalový areál Vršava | Střelci: Paštěka, Pak – Hřivnáč 2x, Bouchal, Mikulenka.
  • MUNI - OSU 2:3 | 13. 3. 2024 | 12:30 | Sladovnická, Brno | Střelci: Kokorský, Doubravský – Nevřela 2x, Holý.

2. kolo:

  • VŠB - OSU 1:0 | 10. 4. 2024 | 20:00 | ZŠ J. Šoupala | Střelci: Skopal.
  • UTB - MUNI 0:4 | 16. 4. 2024 | 10:00 | Fotbalový areál Vršava | Střelci: Vrba 2x, Šup, Jambor.

3. kolo: 

  • MUNI - VŠB-TUO 0:3 | 2. 5. 2024 | 16:00 | Sladovnická, Brno | Střelci: Praus, Mikulenka, Hřivnáč.
  • OSU - UTB 7:0 | 2. 5. 2024 | 11:30 | Gajdošova | Střelci: Vraj 3x, Šponer, Šindler, Dedek, Fulnek.
Pořadí Tým Zápasy Skóre Body
1. VŠB 3 8:2 9
2. OSU 3 10:3 6
3. MUNI 3 6:6 3
4. UTB 3 2:15 0

Skupina Praha

Výsledky:

1. kolo:

  • TUL - UJEP 4:0 | 13. 3. 2024 | 19:00 | Fotbalový stadion TUL | Střelci: Muller, Šťovíček, Valenta, Malý.
  • AAU - ČZU 0:8 | 13. 3. 2024 | 19:30 | FC Zličín | Střelci: vlastní gól 2x, Poláček, Blažek, Florián, Daněk, Ševce, Konyvka.

2. kolo: 

  • UJEP - AAU 3:0 kont. | 20. 3. 2024 | 19:00 | Městský stadion Ústí nad Labem
  • UK - TUL 5:2 | 26. 3. 2024 | 13:00 | FTVS UK | Střelci: Janko 2x, Dostál D., Dostál Š. – Šťovíček, Biedermann.

3. kolo:

  • AAU - UK 1:12 | 11. 4. 2024 | 19:00 | FTVS UK | Střelci: Beksultan – Dostál D. 3x, Holub 2x, Kubr 2x, Königsmark, Mašek, Landa, Kozel, Dumbrovský.
  • ČZU - UJEP 2:0 | 2. 4. 2024 | 14:00 | ČZU, Kamýcká | Střelci: Blažek, Kočí.

4. kolo:

  • UK - ČZU 1:0 | 25. 4. 2024 | 19:30 | FTVS UK | Střelci: Kubr.
  • TUL - AAU 10:2 | 17. 4. 2024 | 17:00 | Fotbalový stadion TUL | Střelci: Biedermann 2x, Valenta 2x, Holub, Ješeta, Váňa, Malý, Pek, Sivakumar – Sturm, Kontodinas.

5. kolo: 

  • ČZU - TUL 2:4 | 2. 5. 2024 | 14:00 | ČZU, Kamýcká | Střelci: Čuba, Kratochvíl – Roll, Biedermann, Valenta, Kulhánek.
  • UJEP - UK 1:4 | 7. 5. 2024 | 14:00 | Městský stadion Ústí nad Labem | Střelci: Kříž – Dumbrovský 2x, Mašek, Kibal.
Pořadí Tým Zápasy Skóre Body
1. UK 4 22:4 12
2. TUL 4 20:9 9
3. ČZU 4 12:5 6
4. UJEP 4 4:10 3
5. AAU 4 3:33 0