5. 11. 2023 09:30, 14.kolo, KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ U15

  1. Šudoma Martin

    21.
  2. Slobodianiuk Yevhenii

    23.
  3. Šudoma Martin

    37.
  4. Dvořák Dominik

    39.
  5. Pavlík Dominik

    45.
  6. Šudoma Martin

    66.

Číslo utkání: 2023210E1A1408. Rozhodčí: Kuba Michal – Řípa Patrik. Hřiště: Kosmonosy tráva č. 2. Diváků: 38.

SK Kosmonosy

# P Jméno ŽK ČK
1 B Hůlka Filip
10 N Vornhagen Max 79
14 N Švadlenka Václav
12 N Šlégr Dominik
8 N Slobodianiuk Yevhenii [K]
7 N Hanvald Štěpán 76
2 N Šudoma Martin
5 N Šebek Jakub 48
13 N Cína Marek 74
6 N Hlaváček Vít 45
11 N Sheiko Tymur
# P Náhradníci ŽK ČK
9 N Stříbrný Štěpán 45
15 N Varga Jakub 74
3 N Folprecht Matyáš 76
4 N Dubský Jakub 79

FK Brandýs - Boleslav

# P Jméno ŽK ČK
1 B Zelenka Marek
22 N Letsak Roman
3 N Jirásek Petr [K]
5 N Přibyl Vojtěch 75
23 N Hájek Roman
9 N Kolařík Ondřej 74
10 N Pavlík Dominik
11 N Goryczka Dominik 53
6 N Dvořák Dominik
24 N Pavlík Filip
19 N Novák Matěj James 68
# P Náhradníci ŽK ČK
20 N Jahoda Radek 69 68
8 N Jirků Jonáš 74
17 N Kučera Matěj 75
16 N Kupský Patrik 53

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 4. 11. 2023 09:30

    • Číslo utkání: 2023210E1A1401

    • Rozhodčí: Kurka Miloš - Bartoníček Samuel, Pažout Petr

    • Hřiště: Milovice

    • Diváků: 55

    • Datum: Sobota 4. 11. 2023 09:30

    • Číslo utkání: 2023210E1A1402

    • Rozhodčí: Procházka Václav - Rozvoral Miloš, Sobota Jan

    • Hřiště: AFK Nymburk, Kovanická ul. 66

    • Diváků: 40

    • Datum: Sobota 4. 11. 2023 09:30

    • Číslo utkání: 2023210E1A1403

    • Rozhodčí: Svoboda Vladislav - Procházka Petr, Kracík Luděk

    • Hřiště: Kutná Hora - tráva

    • Diváků: 50

    • Datum: Sobota 4. 11. 2023 09:30

    • Číslo utkání: 2023210E1A1404

    • Rozhodčí: Jasanský Petr - Kryštof Pavel, Kabourek Jiří

    • Hřiště: SK Rakovník - tráva č.1

    • Diváků: 60

    • Datum: Sobota 4. 11. 2023 09:30

    • Číslo utkání: 2023210E1A1405

    • Rozhodčí: Šesták Vojtěch - Štěpánek Václav, Hybner Josef

    • Hřiště: Benátky n.Jizerou / UMT

    • Diváků: 41

    • Datum: Sobota 4. 11. 2023 09:30

    • Číslo utkání: 2023210E1A1407

    • Rozhodčí: Sandev Viktor - Krupka Lukáš, Černý Daniel

    • Hřiště: Rynholec / UMT

    • Diváků: 23

    • Datum: Neděle 5. 11. 2023 09:30

    • Číslo utkání: 2023210E1A1406

    • Rozhodčí: Ladislav Jakub - Novák Filip, Šaller David

    • Hřiště: hřiště č.1

    • Diváků: 55