7. 4. 2024 12:15, 16.kolo, KALMAN TRADE Krajský přebor mladší dorost

  1. Minarčík Matyáš

    15.
  2. Minarčík Matyáš

    41.
  3. Rajs Dezider

    45.
  4. Schmidt Milan

    56.
  5. Schmidt Milan

    58.
  6. Schmidt Milan

    59.
  7. Minarčík Matyáš

    61.
  8. Sochor Filip

    76.

Číslo utkání: 2023810D1A1601. Rozhodčí: Porubek Václav. Hřiště: Bruntál, UMT. Diváků: 35.

Bruntál

# P Jméno ŽK ČK
1 B Tsaruchas Daniel
3 N Bartosak Josef
5 N Meca Jakub
6 N Minarčík Matyáš
7 N Košický Petr
8 N Zakopal Jakub
10 N Rajs Dezider
13 N Frébort Petr
14 N Fedorov Ivan 35
15 N Krystyn David [K] 40
18 N Šebek Štěpán
# P Náhradníci ŽK ČK
4 N Dang Nikolas 35
9 N Schmidt Milan 40
11 N Mádr Antonín
12 N Marko Štěpán
16 N Bartek Tomáš
17 N Žanda Tomáš
22 N Siriachenko Denys

Slavia Opava

# P Jméno ŽK ČK
19 B Šídlo Adam
17 N Reger Filip
18 N Řičický Matyáš
8 N Maschke Martin
11 N Fuchsig Adam
6 N Pogats Daniel
3 N Vašíček Jan
7 N Vašíček Pavel
5 N Škrabal Tomáš
14 N Sochor Filip
10 N Zapletal Štěpán [K]
# P Náhradníci ŽK ČK
13 N Sommer Jiří
9 N Schuster Jakub
15 N Polák Matouš
12 N Pospěch Andreas
4 N Gola Vít
16 N Kurka Daniel

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 6. 4. 2024 13:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1606

    • Rozhodčí: Revaj Jakub

    • Hřiště: UT Horní Suchá

    • Diváků: 15

    • Datum: Neděle 7. 4. 2024 11:45

    • Číslo utkání: 2023810D1A1603

    • Rozhodčí: Čecháček Jan

    • Hřiště: UT - Hlubina

    • Diváků: 20

    • Datum: Neděle 7. 4. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1604

    • Rozhodčí: Smetana Patrik

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 54

    • Datum: Neděle 7. 4. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1605

    • Rozhodčí: Boček Robin

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 60

    • Datum: Neděle 7. 4. 2024 12:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1602

    • Rozhodčí: Sekula Adam

    • Hřiště: Staříč

    • Diváků: 44

    • Datum: Neděle 7. 4. 2024 13:15

    • Číslo utkání: 2023810D1A1607

    • Rozhodčí: Vrba Martin

    • Hřiště: tráva

    • Diváků: 25