29. 3. 2024 11:00, 19.kolo, GKR Krajský přebor dospělých

  1. Zeman Michal

    9.
  2. Zeman Michal (penalta)

    37.
  3. Zeman Michal

    62.
  4. Klinec Petr

    65.
  5. Králík Jan

    69.

Číslo utkání: 2023420A1A1907. Rozhodčí: Kocourek Matěj – Schreiner Martin, Davídek Daniel. Delegát: Suchánek Antonín. Hřiště: Žatec. Diváků: 100.

FK Slavoj Žatec

# P Jméno ŽK ČK
1 B Richter Adam
18 N Štourač Tomáš
16 N Beneš Lukáš [K]
3 N Minařík Martin
11 N Klinec Petr 80
15 N Klíma Daniel 75
5 N Kadlec Ondřej
9 N Sulovský Jaroslav 75
13 N Škarda Jakub 61
12 N Smékal Ondra 39 61
8 N Zmrhal Jakub
# P Náhradníci ŽK ČK
10 N Hassman Pavel 61
14 N Horák Adam 75
6 N Suchan Gustav 75
2 N Votava Pavel 82 80
7 N Bartko Ondřej 61
20 B Bartoš Tobiáš

SK Brná

# P Jméno ŽK ČK
25 B Páv Lukáš
2 N Beneš Jan
3 N Hirschkorn Jakub
4 N Králík Jan [K] 74
5 N Kolář David 80
6 N Gaydarski Antonio Andriynov
7 N Suchý Matěj
8 N Stach Martin 74
11 N Demčenko Jevgenij
14 N Hanich Michal
16 N Zeman Michal
# P Náhradníci ŽK ČK
1 B Satek Martin
10 N Šmilauer Zdeněk 74
12 N Feninets Yan 80
13 N Souček Jaroslav 74

Další zápasy kola

    • FK Ústí n.L.
    • FK Baník Most-Souš B
    2:1

    Poznámka: výměna pořadatelství Hřiště: UMT Masarykova, Původní termín: 30.03.2024 16:30

    • Datum: Čtvrtek 28. 3. 2024 19:00

    • Číslo utkání: 2023420A1A1904

    • Rozhodčí: Zitko Josef - Šmid Jiří, Holbus Jan

    • Delegát: Rydval Antonín

    • Hřiště: Masarykova / UMT + UO

    • Diváků: 300

    • Datum: Pátek 29. 3. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023420A1A1903

    • Rozhodčí: Oborník Jaroslav - Šimeček Libor, Sabo Miroslav

    • Delegát: Dvorský Miloš

    • Hřiště: Modlany

    • Diváků: 100

    • FK Litoměřicko
    • SK STAP-TRATEC Vilémov
    6:5

    Poznámka: / , Původní termín: 30.03.2024 16:30, Původní termín: 29.03.2024 16:30

    • Datum: Pátek 29. 3. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023420A1A1901

    • Rozhodčí: Slívko Pavel - Vlašič Miroslav, Říha Zdeněk

    • Delegát: Rydval Antonín

    • Hřiště: Litoměřice

    • Diváků: 80

    • TJ Sokol Srbice
    • FK Český Lev Neštěmice
    4:3

    Poznámka: / , Původní termín: 30.03.2024 16:30

    • Datum: Pátek 29. 3. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023420A1A1902

    • Rozhodčí: Klimpl Miroslav - Živnůstka Filip, Kuriljak Ivan

    • Delegát: Novotný Libor

    • Hřiště: Srbice - UMT

    • Diváků: 100

    • TJ Proboštov
    • TJ Oldřichov
    0:1

    Poznámka: , Původní termín: 30.03.2024 14:30, Původní termín: 29.03.2024 14:30

    • Datum: Pátek 29. 3. 2024 13:00

    • Číslo utkání: 2023420A1A1905

    • Rozhodčí: Dobrý Pavel - Vlašič Jiří, Čada Jakub

    • Delegát: Javorek Jiří

    • Hřiště: Proboštov

    • Diváků: 400

    • FK Jílové
    • SK Viktorie Ledvice
    2:4

    Poznámka: / , Původní termín: 30.03.2024 16:30

    • Datum: Pátek 29. 3. 2024 14:00

    • Číslo utkání: 2023420A1A1908

    • Rozhodčí: Bican Viktor - Čáka Jindřich, Papcun Miroslav

    • Delegát: Píbl Václav

    • Hřiště: Jílové

    • Diváků: 150

    • Datum: Sobota 30. 3. 2024 10:30

    • Číslo utkání: 2023420A1A1906

    • Rozhodčí: Kuriljak Ivan - Klimpl Miroslav, Živnůstka Filip

    • Delegát: Černý Petr

    • Hřiště: Černovice

    • Diváků: 80