2. 6. 2024 17:00, 25.kolo, I.A třída mužů - sk."A"

  1. Žurek Roman

    28.
  2. Žurek Roman

    30.
  3. Žurek Roman

    52.
  4. Nosek Jiří

    65.

Číslo utkání: 2023310A2A2505. Rozhodčí: Mrosko Tomáš – Ovčáček Josef, Zabilka Luboš. Hřiště: Strunkovice. Diváků: 150.

TJ Strunkovice nad Blanicí

# P Jméno ŽK ČK
22 B Vojtíšek Zdeněk
3 N Kašpar Roman
4 N Dvořák Martin
5 N Kadlec Adam 70
6 N Kochma Miroslav
8 N Koloušek Tomáš 46
10 N Žurek Roman
12 N Beneš Petr [K]
14 N Zoubek David
15 N Honomichl Michal 81
17 N Páník Václav
# P Náhradníci ŽK ČK
7 N Žurek Jan
9 N Pícha Karel
11 N Hovorka Petr
13 N Kašpar Adam 81
16 N Nosek Jiří 46
2 N Beneš Václav

FK Vodňany

# P Jméno ŽK ČK
27 B Budín Jan
4 N Hudák Ondřej 39
13 N Benedikt Ondřej 36
17 N Iljushkin Anton
9 N Trejbal Adam
3 N Brož Milan
8 N Hrynevich Aliaksandr 74
18 N Volmut Jaroslav 15
14 N Protsiuk Volodymyr
10 N Kukla Karel [K]
16 N Vokatý Tomáš
# P Náhradníci ŽK ČK
6 N Svatoš Jakub 74
15 N Kubeš Stanislav

Další zápasy kola

    • Kaplice
    • Slavoj Hrdějovice
    4:0

    Poznámka: / , Původní termín: 02.06.2024 17:00

    • Datum: Pátek 31. 5. 2024 17:30

    • Číslo utkání: 2023310A2A2501

    • Rozhodčí: Izugrafov Svjatoslav - Tupý Petr, Hnilička Jaroslav

    • Hřiště: Kaplice

    • Diváků: 175

    • Datum: Sobota 1. 6. 2024 10:15

    • Číslo utkání: 2023310A2A2502

    • Rozhodčí: Ovčáček Josef - Crkva Robert, Jelínek Ladislav

    • Hřiště: Prachatice

    • Diváků: 40

    • Datum: Sobota 1. 6. 2024 13:30

    • Číslo utkání: 2023310A2A2506

    • Rozhodčí: Tomaň Lukáš - Rothschedl David, Braťka Vojtěch

    • Delegát: Albrecht Václav

    • Hřiště: Sousedovice

    • Diváků: 100

    • Datum: Sobota 1. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023310A2A2507

    • Rozhodčí: Jelínek Ladislav - Mrosko Tomáš, Ryneš Vladimír

    • Delegát: Vrzal Josef

    • Hřiště: Boršov

    • Diváků: 120

    • Datum: Sobota 1. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023310A2A2504

    • Rozhodčí: Rothschedl David - Tomaň Lukáš, Braťka Vojtěch

    • Hřiště: Čkyně

    • Diváků: 105

    • Datum: Neděle 2. 6. 2024 17:00

    • Číslo utkání: 2023310A2A2503

    • Rozhodčí: Nedvěd Petr - Ondřej Adam, Ryklík Filip

    • Delegát: Chlaň Jaromír

    • Hřiště: K. Újezd

    • Diváků: 120