11. 11. 2023 14:00, 13.kolo, Přebor OFS II. tř.

  1. Ryp Lukáš

    8.
  2. Rus Jaromír

    69.

Číslo utkání: 2023713A1A1307. Rozhodčí: Franc Adam – Dömisch Michal, Weiser Luděk. Hřiště: Konice, UMT. Diváků: 38.

Sokol Konice "B"

# P Jméno ŽK ČK
33 B Kvapil Oldřich
2 N Čapka Josef
3 N Bílý Ladislav
4 N Cetkovský Jan
6 N Bílý František [K]
7 N Ryp Lukáš
10 N Mrňka Petr
11 N Rus Jaromír
12 N Kořenek Martin
14 N Franc Jan
15 N Mrňka David
# P Náhradníci ŽK ČK
5 N Cetkovský Ondřej
9 N Drešr Michal
8 N Krása Patrik
13 N Krása Jaromír
16 N Studený Roman
17 N Antl Šimon
23 N Weisgärber Roman

Čechovice "B"

# P Jméno ŽK ČK
1 B Drešr Eduard
11 N Doseděl Denis
2 N Naicler Jan [K]
4 N Svoboda Ondřej
5 N Smolka Tomáš
12 N Zbořil Zdeněk
15 N Šteigl Dominik
10 N Klimeš Martin
7 N Faltýnek Petr
8 N Starý Tomáš
6 N Šteigl Patrik
# P Náhradníci ŽK ČK
9 N Cetkovský Michael
3 N Obručník Michal
13 N Okleštěk Filip
14 N Motl Lukáš

Další zápasy kola

    • Datum: Sobota 28. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1304

    • Rozhodčí: Procházka Jaroslav

    • Hřiště: Kostelec, tráva

    • Diváků: 118

    • Datum: Sobota 28. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1305

    • Rozhodčí: Kaštyl Martin

    • Hřiště: Smržice, tráva

    • Diváků: 120

    • Datum: Sobota 28. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1306

    • Rozhodčí: Jurníček Břetislav

    • Hřiště: Otaslavice, tráva

    • Diváků: 83

    • Datum: Neděle 29. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1301

    • Rozhodčí: Minx Roman - Kordzik Angel Slawomir, Protivánek Zdeněk

    • Hřiště: Dobromilice, tráva

    • Diváků: 65

    • Datum: Neděle 29. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1302

    • Rozhodčí: Kunc František - Ondrejka Roman, Vavřín Marek

    • Hřiště: V Borkách, tráva

    • Diváků: 60

    • Datum: Neděle 29. 10. 2023 14:30

    • Číslo utkání: 2023713A1A1303

    • Rozhodčí: Vrážel Václav - Kaštyl Martin, Elner Michal

    • Hřiště: Kralice, tráva

    • Diváků: 50